Kategorijos
naujienos

Šis modelis atsidūrė Gineso rekordų knygoje dėl tamsiausio odos atspalvio. Žmonės ją dar vadina „Juodąja karaliene”

Šis modelis yra 28 metų, kilusi iš Sudano, o jos oda primena juodmedį. Tai – Nyakim Gatwech. Merginos nuotraukas galima pamatyti ant viso pasaulio žurnalų viršelių! 

Šiuo metu ji gyvena JAV. Mergina įgijo populiarumą „Inastagram“ dėka, kurį stebi 966 tūkst. interneto vartotojų. Nyakim nerūpi kandi kritika. Ji mielai pabrėžia, kad juoda yra labai elegantiška spalva ir didžiuojasi, kad jos oda yra tokios spalvos.

Būdama 14 metų ji su šeima persikėlė į JAV iš Afrikos pabėgėlių stovyklos. Atrodė, kad visas jaudulys baigėsi, tačiau būtent po imigracijos jaunosios merginos savivertė turėjo daug jėgų reikalaujančių išbandymų. Dėl klasės draugų pasityčiojimų Nyakim buvo pasirengusi pamiršti savo puoselėtą svajonę – tapti modeliu. Tačiau ji sugebėjo mylėti ir priimti save ir tuo pačiu metu įsiveržti į modelių verslą. Jos istoriją verta perskaityti visiems, kurie vis dar abejoja savimi.

Įspūdinga išvaizda padėjo Nyakim išsiskirti iš kitų modelių fono. Būdama 24 metų ji turėjo daugiau nei 350 000 „Instagram“ sekėjų ir turi patirties dirbdama su garsiais prekės ženklais, tokiais kaip „Calvin Klein“, „Fashion Nova“, „Aldo“ ir „Cosmopolitan“. Tačiau merginos kelias į sėkmę nebuvo lengvas.

Nyakim vaikystę praleido Afrikos pabėgėlių stovyklose. Jos motina buvo priversta bėgti iš Sudano pilietinio karo metu. Vyresnioji sesuo mirė, o jo broliui liko randas nuo žaizdos. Kai šeima persikėlė į JAV, būsimo modelio gyvenimas tapo daug ramesnis ir patogesnis, bet ne psichologiškai.

Vaikai amerikiečių mokykloje nuolat erzino paauglę, išsiskiriančią dėl savo kilmės. Nyakim buvo pasakyta, kad ji turėtų nusiprausti, nes jos oda buvo per daug nešvari arba kad jai reikia šypsotis, kad ji būtų matoma.

Mergina užmigo ašarodama ir net rimtai svarstė galimybę pašviesinti odą, kaip tai darė daugelis imigrantų iš Sudano. Pavyzdžiui, įskaitant jos seserį. Pasidalijusi šia mintimi su seserimi, ji sakė, kad neleis jai to daryti: apgailestauja dėl savo sprendimo ir mano, kad atėmė ne tik odos spalvą, bet ir protą.

Kažkuriuo metu Nyakim pagalvojo: „Kiti vaikai mano, kad aš negraži. Man nelemta būti modeliu“. Tačiau ji nuvijo šią mintį ir sugebėjo pamilti savo nepakartojamą grožį.

Jau būdama populiarus modelis, Nyakim pateko į nemalonią situaciją: „Uber“ vairuotojas paklausė, ar ji pašviesins odą už 10 000 USD. Mergina tik juokėsi, bet vis tiek nusprendė paklausti, kodėl, jo manymu, jai reikia tai padaryti. Vairuotojas atsakė, kad su šviesesne oda jai būtų lengviau susirasti vaikiną ir įsidarbinti. Pokalbį Nyakim užbaigė fraze: „Net jei šviesesnė oda palengvina mano gyvenimą, verčiau likti sunkiame kelyje“.

Nyakim netgi buvo suteiktas slapyvardis „Tamsos karalienė“ ir ji mielai jį priėmė.

„Manęs paklausė, kaip jaučiuosi dėl to, kad jie mane vadina tamsos karaliene. Atsakiau, kad man patinka. Tamsios spalvos neturėtų būti siejamos su sielvartu ir mirtimi. Aš esu tamsos karalienė, kuri neša šviesą ir meilę aplinkiniams“.

Įspūdinga asmenybė ir gražus modelis Nyakim įkvėpė daugelį moterų visame pasaulyje išmokti priimti save ir savo unikalumą. Tačiau svarbiausia yra tai, kad ši drąsi mergina savo gerbėjus užkrėtė meile sau ir savigarbos jausmu, dėl kurio nutrūksta visa pašaipa ir patyčios. Juk kiekvienas iš mūsų savaip gražus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *