naujienos

Šis vaikinas netikėtai gavo stiprų smūgį iš galo. Po 10 dienų jis pamatė, kas atsitiko jo kūnui

2013 metų balandžio 13 dieną Sergejus Kutovojus atsimena lyg ji būtų buvusi vakar. Tą dieną septyniolikmetis vaikinas keliavo sau įprastu maršrutu ir svajojo apie ateitį. Kaip ir daugelis paauglių, Sergejus norėjo žaisti ledo ritulį, susitikinėti su merginomis, užsiauginti raumenis.

Tuomet jaunuolis nebuvo patenkintas savo išvaizda. Mokykloje jis svėrė 140 kilogramų ir visaip bandė atsikratyti svorio. Jam buvo beveik pavykę, tačiau griežta dieta sukėlė sveikatos problemų. Atrodė, kad viskas dar priešaky, bus laiko… Visgi žiaurus likimas turėjo savo planų.

Sergejus net nenujautė artėjančio pavojaus, tik pajuto gaunantis stiprų smūgį iš galo. Dideliu greičiu skriejantis mikroautobusas rėžėsi į paauglį ir nubloškė jį net 15 metrų. Negana to, jaunuolio kūnas rėžėsi į šviestuvo stulpą. Kairė Sergejaus koja įstrigo tarp metalo ir betono. “Pažvelgęs į koją pamačiau, kad ji yra visiškai sutraiškyta ir laikosi tik ant odos. Tada nejaučiau nei skausmo, nei baimės“ – prisimena jis.

Daugiau nei savaitę jaunuolis neatgavo sąmonės. Deja, bet gydytojams nepavyko išgelbėti kojos. Sergejus net devynis mėnesius turėjo praleisti ligoninėje.

“Aš tiesiog valgiau ir valgiau. Tuo metu buvo svarbiausia išgyventi. Visus devynis mėnesius pragulėjau ir beveik nejudėjau“ – sako Sergejus.

Kai vaikinas grįžo namo, jis priaugo dar daugiau svorio. Visi galvojo, kad jis panirs į depresiją ir nebematys prasmės šiame gyvenime. Visgi Sergejus turėjo kitų planų. Juk gyvenimas tik prasidėjo ir būtų kvaila pasiduoti. Ji suprato, kad nuolat judant su ramentais reikia ištvermės ir jėgos.

Jaunuolis negalėjo pats nuvykti į sporto salę, todėl paprašė tėvų, kad tokią įrengtų namuose. Čia jis pradėjo aktyviai sportuoti.

Mikroautobuso vairuotojas buvo pripažintas kaltu, nors jis bandė įrodyti, kad sugedo transporto priemonės stabdžiai. Jį nuteisė pusantrų metų lygtinai. Sergejus turėjo gauti 1,5 mln. rublių kompensaciją, tačiau jos taip ir nespėjo gauti. Netrukus po nuosprendžio avarijos kaltininkas mirė nuo vėžio.

“Tada visa istorija ir užgeso. Mes nieko nereikalaujame ir net nežinau ar turime teisę reikalauti iš vairuotojo artimųjų. Jei atvirai, nemanau, kad jie turi už tai atsakyti“ – sako Sergejus.

Nuo avarijos praėjo jau septyni metai, tačiau net ir artimiausi žmonės netikėjo tokiais Sergejaus pokyčiais. Dabar vaikinas yra tikra Instagram žvaigždė, o jį seka net 3 milijonai žmonių.

Meilės fronte taip pat sekasi puikiai. Jis susipažino su labai gražia mergina, o visai neseniai atšventė ir savo vestuves.

Dabar Sergejų visada supa draugai. Jis sportuoja, vaikšto, šoka ir džiaugiasi kiekvienu gyvenimo judesiu. Ir taip, jis žaidžia ledo ritulį. Visai kaip kažkada svajojo. Ši nelaimė lyg ir turėjo sužlugdyti jaunuolio gyvenimą, tačiau jis nepasidavė. Priešingai, būdamas ant mirties slenksčio jis išmoko vertinti kiekvieną gyvenimo akimirką. Bravo!

Rekomenduojami įrašai

Kerštingiausi Zodiako ženklai: nuoskaudų jie niekada nepamiršta 

Pikantiškas Turinys

Talentinga pianistė, apdovanota išskirtine išvaizda. Nuo jos neįmanoma atitraukti akių!

Pikantiškas Turinys

Ar prisimenate Conchitą Wurst? Šiandien jis kardinaliai pasikeitęs ir atrodo neatpažįstamai

Pikantiškas Turinys