Kategorijos
naujienos

Skyrybų metu mergina pasakė vaikinui, kad jis pasieškotų ko nors savo lygio į žmonas. Tačiau po 10 metų įvykęs susitikimas atskleidė jai padarytą klaidą

Meilė kartais tikrai būna negailestinga ir nesirenka, kokius du žmones sujungti. Kartais viskas baigiasi laimingai, o kartais, arba net labai dažnai – dūžta širdys. Markas buvo pirmo kurso studentas, kai jis pirmą kartą pamatę Juliją. Vaikinas drąsiai rodė savo dėmesį merginai, kuri simpatizavo jam, tačiau tikrai ne tiek pat, kiek jis.

Asociatyvi nuotrauka

Markas negalėjo suvaldyti savęs ir įsimylėjo merginą iki ausų. Tačiau Julija buvo ne tokia pati, kaip jos vaikinas. Iš pasiturinčios šeimos kilusi mergina niekada neturėjo dirbti, o turėjo viską. Markas žinojo, su kuo draugauja, tačiau jis visada tikėjosi, kad Julijai jo kilmė ir socialinis statusas nebuvo svarbus. Galiausiai ji to niekada neparodė, iki kol Markas nusprendė jai pasipiršti.


Asociatyvi nuotrauka

Jis patyrė neišmatuojamą skausmą, kai ji atsakė jam “ne”.

“Tau reikia susirasti savo lygio merginą” – tepasakė negailestingai Julija paskutinį kartą pasimatydama su Marku. Tai vaikinui stipriai kirto ne tik per savivertę, tačiau ir praktiškai sugriovė jo svajones dėl šeimos. Nors Markas užaugo labai vargingoje šeimoje, joje visada buvo daug meilės ir palaikymo.

Asociatyvi nuotrauka

Tėvai vaikui įskiepijo tik pačias geriausias vertybes, todėl jis akimirkai net nesuprato, už ką jam yra šis likimo smūgis. Tačiau praėjus kuriam laikui jis neturėjo jokios kitos išeities, tik užgydyti žaizdas ir gyventi toliau. Iš dalies, ši lemtinga ir skaudi patirtis suteikė Markui labai didelę motyvaciją pasiekti karjeros aukštumų.


Asociatyvi nuotrauka

Reklama

Jis baigė studijas būdamas geriausiu grupėje ir netrukus pradėjo kurti savo verslą. Markui nusišypsojo didelė sėkmė ir po 10 metų jis tapo labai turtingu ir sėkmingu verslininku. Vieną dieną jis sutiko Juliją, tokią pat gražią, kaip ir kadaise. Susitiko jie prabangių parduotuvių centre, kuriame net ne kiekvienas žmogus yra įleidžiamas.


Asociatyvi nuotrauka

-”Tu, šiame prekybos centre? Ką čia veiki? Leisk atspėti, dirbi vienoje iš parduotuvių konsultantu.” – su pašiepiančia šypsena Markui išrėžė senoji meilė. – “Žinai, mano vyras čia dirba ir užima vienas aukščiausių pareigų vadovybėje. Bet, abejoju, kad jį pažįsti asmeniškai, tie žmonės tikrai ne tavo lygio…”
Markas pažvelgė į Juliją nusivylusiu ir liūdnu žvilgsniu, tačiau jam nespėjus pratarti nė žodžio prie jų priėjo Julijos vyras.

Asociatyvi nuotrauka

”Laba diena, Pone, jau matau susipažinote su mano žmona Julija” – su jauduliu balse Marko ranką paspaudė jo pavaldinys. Jis tada kreipėsi į Juliją paaiškindamas jai, kad Markas yra jo bosas ir jam priklauso ne tik šis prekybos centras, tačiau ir visas jų tinklas. Julija akivaizdžiai suglumo, tačiau nepratarė nė žodžio. Markas mandagiai pasakė, kad turi eiti ir atsisveikino. Jam nuėjus į tolį Julija ir jos naujasis vyras pradėjo patyliukais kalbėtis.

Asociatyvi nuotrauka

”Mano boso istorija labai įspūdinga. Kone visi jo pavaldiniai žino paslaptį apie tai, kaip jis pasiekė viską, ką jis turi šiandien. Kažkas man pasakojo, kad jis kadaise studijų laikais iki ausų įsimylėjo vieną merginą, tačiau ji jį atstūmė, nes jis neturėjo kišenėje nė cento. Žinai, jis yra vienas tų žmonių, kurie yra neįtikėtinai protingi, talentingi ir labai darbštūs.


Asociatyvi nuotrauka

Su laiku jis neišvengiamai susikūrė savo imperiją ir pasiekė daugiau, nei eiliniai žmonės. Jis tapo multi milijonieriumi, tačiau tikriausiai niekada neatsipeikėjo po sudaužytos širdies, nes iki šiol yra vienišius. Tu bent įsivaizduoji, kokia idiotė turėjo būti ta mergina, kuri atstumtų būsimą milijonierių su auksine širdimi?”
Julija ėjo nepratardama nė žodžio.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *