Kategorijos
naujienos

Šuo sugraužė brangius merginos batelius, tačiau vaikinas sugebėjo juos pats sutaisyti vietoj to, kad pirktų naujus

Daugelis augintinių neabejingi savo šeimininkų avalynei. Turbūt tarp jūsų atsiras šunų ir kačių savininkų, kuriems teko rasti savo mėgstamų batelių porą apverktinos būklės keturkojų draugų dėka. Su tuo susidūrė ir šiandieninio mūsų straipsnio herojai.

Alanas Padzinskis – 25 metų fechtavimo instruktorius ir kalvis, kuris turi savo dirbtuvę ir kuria videoblogą YouTube. Kartu su savo mergina Jagoda jaunuolis gyvena Peremislyje (Lenkija).

Kartą ryte Alano mylimoji nuėjo į virtuvę virti kavos ir eidama koridoriumi pamatė savo batelius labai apverktinos būklės. Kalifas, jaunuolio šuo, sugraužė avalynę už 500 eurų.

Alanui pasidarė labai nepatogu dėl savo augintinio išdaigos. Taigi jis pasiėmė batelius ir išėjo į dirbtuvę.
Iš pradžių vaikinas bandė užlopyti skylutę, tačiau to nepakako. Tuomet Alanas nusprendė papildyti užpakalinę batelio dalį plokšte iš nerūdijančio plieno.

Jis taip pat pridėjo truputį žalvario, kad suteiktų avalynei spalvos ir stiliaus. Tokiu pat būdu kalvis padirbėjo ir su kulniukais.

Kad batelis atrodytų organiškai, priekinės dalies vaizdą irgi teko truputį pakeisti.

„Tiuningo“ rezultatai viršijo visus lūkesčius. Vaikino kūrybingumo gali pavydėti net avalynės guru Kristianas Louboutinas!

Kaip manote, gal Alanui vertėtų persikvalifikuoti ir paversti batus savo profesija? Ar jūs norėtume tokių batelių?

Laukiame jūsų atsakymų komentaruose!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *