Kategorijos
naujienos

Sutuoktiniams su skirtinga odos spalva gimė taip pat skirtingos dvynės. Šiandien jos atrodo nepaprastai

Hana ir Kailas susipažino viename iš Anglijos barų, kur, kaip pasirodė, užėjo visiškai atsitiktinai.

Neįpareigojantis pokalbis, užtrukęs vos pora minučių, tapo jų santykių pradžia.
Kai skirtingos odos spalvos pora ėmė susitikinėti, jų draugai pradėjo spėlioti, kokius genus paveldės jų vaikai.

Tačiau gamta pateikė netikėtą siurprizą – sutuoktiniams gimė tokios pat skirtingos dvynės, kurių viena buvo panaši į mamą, o kita – į tėtį.

Kailas ir Hana

Neįprasta pora nusprendė susituokti praėjus vos 2 mėnesiams nuo pirmo pasimatymo. O dar po 3 mėnesių Hana sužinojo, kad laukiasi. Būsima mama ruošėsi vieno vaiko atsiradimui, kadangi dvynių jų giminėje niekada nebuvo. Tačiau per antrą ultragarso tyrimą jiems pranešė, kad mažyliai bus du. Ši naujiena tapo netikėta, tačiau labai maloni abiem sutuoktiniams.

2015 balandį į pasaulį atėjo dvynės Mila Mei ir Anaja Džein.

Mila ir Anaja

Mergaitės gimė truputėlį anksčiau termino. Jų svoris gimus sudarė 2520 ir 2860 g. Jos buvo visiškai skirtingos ir tokia ypatybė pasitaiko labai retai.

Mila paveldėjo tamsią savo tėvo odos spalvą, o Anaja – šviesią mamos odą. Be to, mažylėms teko visiškai skirtingi charakteriai, kurie su laiku pasireiškia vis stipriau.

Kai Hana išeidavo pasivaikščioti su savo dvynėmis dukromis, kaimynai visada stebėdavosi, kad mažylės skirtingos ir dažnai klausdavo: „O jos išvis giminaitės?“

Ir kaimynų nuostabą pilnai galima suprasti, juk Hana ir Kailas net patys negalvojo, kad tai įmanoma, kol netapo tokių neįprastų mergaičių tėvais.

Dvynukės dabar

Dvynės, gimusios skirtingos odos spalvos tėvams, greitai tapo žinomos visame pasaulyje ir jų fotografijos mirgėjo daugelis laikraščių ir žurnalų 2015-2016 m. Su laiku susidomėjimas  Mila ir Anaja ir nuslopo. O joms jau šešeri ir jos ėmė dar labiau skirtis viena nuo kitos!

Žiūrėdamas į šias mergaitės pradedi painiotis.

Iš vienos pusės jos atrodo panašios, o iš kitos – visiškai skirtingos. Tačiau jos abi labai simpatiškos, besidžiaugiančios gyvenimu ir siekiančios tikslų. Palinkėkime joms sėkmės!

O kuri mergaitė jums atrodo simpatiškesnė ir kodėl? Laukiame jūsų komentarų ir patiktukų. Ačiū už dėmesį!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *