Kategorijos
naujienos

Talentingas fotografas pradingo Kinijoje, o čia yra 24 jo nuotraukos, kurių Kinija nenorėjo niekam rodyti

Lu Guang nuotraukos atskleidė Kinijos pusę, apie kurią valdžia net nenori girdėti: narkomanai, ŽIV nešiotojai, aplinkosaugos problemos ir t.t. Deja, bet daugybės konkursų laureatas šį kartą atsidūrė pačiame istorijos centre. Jo žmona Xu Xiaoli pranešė, kad apie vyrą negirdėjo jokių žinių jau nuo Lapkričio 3 dienos.

Spalio 23 dieną Guang skrido į Urumčį, kur planavo sudalyvauti keliose fotografijų parodose. Vėliau jis turėjo skristi į Sičuaną ir susitikti su draugu, kuris organizavo labdaros renginį. Deja, bet Chun niekaip negalėjo susisiekti su Lu Guang.

Kai p. Chen susisiekė su fotografo žmona, ji neturėjo jokių žinių apie jį. Moteris nusprendė susisiekti su asmeniu, kuris turėjo pasitikti jos vyrą Urumčio mieste. Jai tebuvo pasakyta, kad jos vyrą pasiėmė nacionalinis saugumas. Vėliau tai patvirtino ir vietos pareigūnai.

Remiantis BBC, Urumčio miestas tapo žinomas dėl savo saugumo kontrolės ir policijos veiklos. Vyriausybė labai sunkiai priima kritiką, jeigu asmenys parodo jiems nepatinkančią tiesą.

“Realybė yra tokia, kad Kinijoje tu nežinai, kad papulsi į bėdą, nes čia vyrauja nerašytos taisyklės“ – fotografas sakė savo paskutiniame interviu.

Fotografas 2004-ais metais laimėjo “World Press Photo“ konkursą, kai parodė “AIDS kaimus“. Ten buvo daugiau nei 600 žmonių užsikrėtę ŽIV.

Siūlome pasižiūrėti vyro nuotraukas:

Moteris laiko savo sunkiai sergantį sūnų

Neįgalūs vaikai

Vaikai su cerebriniu paralyžiumi laižo pieno miltelius nuo lovos

Užterštumas

Moteris rūpinasi savo mirštančiu vyru

Žmonėms tenka parduoti visus savo vertingus daiktus, kad galėtų nusipirkti vaistų

Jauna mergaitė šildosi savo rankas žiemą

Mergaitės ruošiasi savo šešių metų amžiaus broliuko laidotuvėms

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *