Kategorijos
naujienos

Tėvai išvyko savaitei ir namuose paliko 4 dukras. Grįžę jie neatpažino savo namų!

Tėvai už mus gali padaryti bet ką ir beveik niekada už tai nieko neprašo. Jų nesavanaudiškumą nusprendė įvertinti ir viena šeima, be tėvų susidedanti dar iš keturių seserų. Merginos paruošė gražią ir nuostabią staigmeną mamai ir tėčiui. Tai nutiko tėvams Karen ir Chip. Ar jiems galėjo nutikti kažkokia dar didesnė ir neįtikinamesnė staigmena?

Mylinti šeima

Karen ir Chip Schoonover yra mylintys tėvai, gyvenantys Conway mieste, Pietų Karolinoje, JAV. Jie abu užaugino jau beveik suaugusias dukteris, kurios ne tik supranta viena kitą be žodžių, bet ir jaučiasi labai dėkingos savo tėvams. Dabar jos įrodė, kad gali atsilyginti už visas į jų auklėjimą įdėtas pastangas.

Neįprasta seserų idėja

Kai Karen ir Chip išvyko savaitei atostogų, merginos nusprendė gana neįprastai pasinaudoti tėvų nebuvimu namuose. Jos suvienijo jėgas ir slapčia nuo tėvų pertvarkė namą pagal save. Galutinis rezultatas pasirodė nepaprastai įspūdingas!

Laikas atnaujinti namą

Kai tik tėvai išėjo iš namų, merginos ėmėsi darbo. Jos pradėjo nuo šveitimo ir tvarkymosi. Pastate, kuriame buvo daug susikaupusių daiktų, nebuvo tai taip lengva padaryti, nešvarumų ir netvarkos buvo daugiau, nei galėtų iš pirmo žvilgsnio pasirodyti. Bet ko tik nepadarysi dėl mylimų tėvų!

Galiausiai jos nusprendė, kad ne viskas namuose turėtų likti. Jos išvežė seną sofą ir keletą kitų baldų, kuriuos manė esančius nereikalingais. Išnešusios nereikalingus daiktus, merginos pradėjo dažyti sienas, kad jos atrodytų kitaip. Todėl jos nuplėšė senus tapetus ir perdažė beveik visą interjerą!

Net 6 dienas seserys ištisai dirbo. Jos puikiai žinojo, kad neturi švaistyti laiko veltui, todėl iš anksto buvo suplanavusios visą renovaciją, kad ją spėtų atlikti, prieš tėvams sugrįžtant namo. Jos pasirūpino net menkiausiomis detalėmis! Visa tai, iš tiesų, labai nustebino Karen ir Chip‘ą.

Tėvų reakcija

Kai jų tėvai sugrįžo namo, jie tikrai nesitikėjo, koks didelis siurprizas jų laukia. Dar prieš patekdami į vidų, jie pastebėjo, kad kiemas ir namo išorė yra daug švaresni, nei prieš jiems išvykstant. Tačiau didžiausia staigmena jų laukė viduje! Jie nesitikėjo, kad užėję į namus pamatys gražiai išvalytą, renovuotą ir, svarbiausia, jų atvykimui jau sutvarkytą namą!

Tvarkydamos namus, merginos puikiai praleido laiką. Tai galite pamatyti toliau pateiktame vaizdo įraše. Jos norėjo įamžinti atnaujinimo staigmeną, kurią darė namuose, kai tėvai išvyko. Tėvų reakcija į renovuoto namo atnaujinimą buvo tiesiog žavinga! Jūs tiesiog turite tai pamatyti!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *