Kategorijos
naujienos

Tėvas norėjo pamokyti berniuką, kuris tyčiojosi iš jo sūnaus, tačiau sužinojęs paslaptį apie sūnaus skriaudiką vyras pasielgė labai netikėtai

Viena svarbiausių tėvų pareigų yra pasirūpinti savo vaiku ir užtikrinti jo saugumą. Kai tėvas Aubrey Fontenot sužinojo apie tai, kad jo sūnus mokykloje kenčia nuo patyčių, jo pirma emocija buvo pyktis. Tai buvo natūrali reakcija, kurios pasekoje vyras norėjo atsilyginti sūnaus skriaudikui.

Tačiau vyras kiek ilgeliau pagalvojęs nusprendė elgtis racionaliai ir protingai ir tiesiog kreipėsi į mokyklos administraciją, kad ši pasirūpintu patyčių problema. Tai buvo jau ne pirmas kartas, kai jo sūnus Jordan grįžęs namo papasakoja tėvams apie tai, kas atsitinka mokykloje.

Paskutinis įvykis, kuris pastūmėjo vyrą veikti buvo diena, kai Jordan grįžo namo iš mokyklos be mobiliojo telefono. Kitą dieną įvykį jau aiškinosi mokyklos direktorius, Aubrey ir policijos pareigūnas.

Po įtempto pokalbio su berniuku, kuris užgauliojo jo sūnų, vyras suprato, kad patyčių priežastys slypi kažkur giliau. Tamarion (berniukas, kuris tyčiojosi iš Jordan) buvo nušalintas nuo pamokų vienai dienai. Tėvas susisiekė su berniuko mama ir sužinojo, kad jie gyvena labai sunkiai, tad su mamos leidimu Aubrey nusprendė praleisti dieną su sūnaus skriaudiku. Jie nusprendė pasivažinėti po miestą ir pabendrauti.

Vyras norėjo prakalbinti berniuką ir sužinoti, kas slypi už jo noro skriausti kitus. Tamarion buvo atviras ir prisipažino, kad pats yra labai užgauliojamas mokykloje dėl to, kad jis benamis ir neturi net švarių drabužių. Vyras suprato, kad šio vaiko viduje yra daug skausmo, todėl jis nemokėdamas susidoroti su savo skriaudėjais, lieja pyktį ant kitų.

Šiam berniukui reikėjo rūpesčio ir palaikymo, tad Aubrey turėjo su juo ilgą pokalbį apie savivertę, pasitikėjimą savimi ir mokėjimą nekreipti dėmesio, ką kalba apie jį kiti. Berniukas buvo nekalbus, tačiau buvo akivaizdu, kad šis pokalbis jam padėjo.

Tada vyras nieko nelaukęs nusprendė pasivaikščioti po parduotuves ir nupirkti Tamarion naujų drabužių. Jie labai smagiai praleido dieną ir popiet prie jų prisijungė ir Aubrey sūnus Jordan. Nuo tos dienos vaikinukai tapo gerais draugais ir dabar vietoje patyčių jie praleidžia daug laiko kartu žaisdami kompiuterinius žaidimus.

Vyras pasistengė, kad patyčios ir pykčiai virstų draugyste. Tačiau tai ne viskas, kuo Aubrey pasirūpino. Sužinojęs visą berniuko šeimos istoriją jis nusprendė padėti ir sukūrė lėšų rinkimo kampaniją su tikslu padėti jo šeimai.

Vyro nuostabai atsirado daug žmonių, kuriuos sujaudino ši istorija ir Tamarion šeimai suaukojo daugiau nei 30 tūkstančių dolerių. Štai kaip ši istorija, kuri galėjo baigtis liūdniau, baigėsi tiesiog nuostabiai. Vietoje to, kad teistų savo sūnaus skriaudėją, vyras turėjo atjautos ir supratimo.

Tokiu būdu jis padėjo ne tik sūnui, kuris daugiau nepatiria patyčių mokykloje, bet ir šeimai, kuri niekada negalėjo paprašyti pagalbos, nors jos jiems labai reikėjo. Ši istorija kuo puikiausiai įrodo, kad tik gerumas ir žmogiškumas nugali blogį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *