Kategorijos
naujienos

Turtingiausias paauglys iš Dubajaus nevengia pasidemonstruoti savo prabangiu gyvenimu socialiniuose tinkluose

Šis 15-metis paauglys vien pirštų spragtelėjimu gauna viską, ko tik įsigeidžia. Jo gyvenimas labai panašus į kitų vaikų gyvenimą. Tiesiog Rašidui pasisekė gimti statybų magnato Saifo Achmedo Belchaso šeimoje. Jie gyvena Dubajuje.

Paauglys mokosi elitinėje mokykloje. Mokytojai daro viską, kad jis jaustųsi komfortiškai. Šeimoje Rašidas – jauniausias ir jis nepaveldės tėvo turto. Bet tėvas jau dabar pildo kiekvieną savo numylėtinio kaprizą.

Jie gyvena ne name – rūmuose! Prieš keletą metų berniukas panoro turėti savo zoologijos sodą. Ir jį jam padarė netoli nuo namų. Rašidas jį vadina „ferma“.

Voljeruose gyvena reti gyvūnai. „Fermos“ kaina lygi nedidelės valstybės kainai.

Berniukas labiausiai prisirišęs prie katininių šeimos gyvūnų — tigrų, leopardų ir liūtų.

Sužinoję apie tokį neįprastą žvėryną, pas Rašidą į svečius prašosi įžymybės. O jam nesvarbu, kas pas jį atvažiuos, jais rūpinasi paauglio sekretorius. Tik retkarčiais Rašidas padaro keletą nuotraukų savo instagramai.

Jis turi 1mln. 600 tūkstančių abonentų. Rašidas išpopuliarėjo po to, kai jo zoologijos sodą aplankė populiarus blogeris Vitaly Zdorovetsky.

Jis parašė apie žvėris ir po kelių dienų Rašido abonentų skaičius žymiai išaugo.

Vaikinas labai nesižavi įžymybių apsilankymais. Jam pačiam tai nuobodu, o ir laiko nėra, susitikinėti su kiekvienu. Jis atsako kai kam. Bet pasisekė pas Rašidą pakliūti futbolininkui Ronaldui ir Messi, aktoriams Džeki Čanui ir Peris Hilton, dainininkei Merajai Keri ir kt.

Kita jaunojo Belchaso aistra – kedai. Šiandien jo kolekcijoje virš 200 tūkstančių porų kedų. Už pačius brangiausius berniuko tėvas sumokėjo 8000 dolerių.

Kartą, vyresnysis Rašido brolis nusipirko labai brangius „Yeezy“. Rašidas užsimanė kedus kolekcionuoti. Per pirmuosius metus jo kolekcijoje jau buvo 200 porų. Patys brangiausi kainavo 1900 dolerių.

Abdula padeda savo jaunesniam broliui užsiimti verslu. Tai reklama ir elitinės sportinės avalynės bei aksesuarų pardavimas.

Jaunasis verslininkas pasakoja : jo tėtis nusprendė, kad sūnus „išsidirbinėja“, kai pamatė, kiek kedų jis parsivežė iš Prancūzijos. Bet sūnus pareiškė tėčiui, kad tai geros investicijos.

Taip pat Rašidas neabejingas automobiliams. O jų jis turi daug. Kol kas tik jis neturi teisių, kad galėtų vairuoti, nes yra per mažas. Jis su mašinomis žaidžia. Puošia jas įvairiausiais logotipais. Taip ant kadilako atsirado kedų „Yeezi“ logotipas. Ant raudono „Ferrari“ ž printas „Supreme x Louis Vuitton“.

Rašidas turi svajonę – greičiau atsisveikinti su mokykla ir įkurti pačią didžiausią šalyje kedų parduotuvę. Jis nori, kad juo didžiuotųsi visa šalis, na ir tėtis taip pat.

Baigęs mokyklą, jis eis mokytis verslo gudrybių, ir, jei Alachas leis, jis taps pačiu madingiausiu verslininku Artimųjų Rytų šalyse.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *