Kategorijos
naujienos

„Ukrainiečių Barbė“ virto gyvu skeletu, dėl koronaviruso numetusi iki 38 kg svorio

Valerija prisipažino, kad jai teko sunkiai kovoti, kad kūnas galėtų atsigauti po ligos.

36 metų modelis ir tinklaraštininkė Valeria Lukyanova iš Odesos, geriau žinoma kaip Amatue, daugelį metų bandė paversti save į gyvą Barbę, kuriai buvo atlikta ne viena operacija. O Amatue visada išlaikė savo svorį maždaug 43 kilogramų apimtyje – modelis atsisakė mėsos, reguliariai vykdė įvairius valymo ir ezoterinius ritualus.

Nuotrauka © „Instagram“ / „valeria_lukyanova“

Tačiau neseniai tinklaraštininkės būklė priartėjo prie kritinės – ji susirgo koronavirusu ir, anot „Amatue“, tai buvo „delta“ padermė. Modelis išlipo gana lengvai – keturias dienas ji nejautė skonių ir kvapų, todėl visiškai prarado apetitą.

Tinklaraštininkė dvi dienas kentėjo gausų prakaitavimą. „Kai miegojau, visi mano drabužiai ir paklodės buvo šlapi“, – skundėsi Amatue savo „ Instagram“ sekėjams.

Dėl to minus 5 kg! Kai nuo manęs pradėjo kristi visos kelnės, atsistojau ant svarstyklių ir aiktelėjau – 38 kg! Ką? Nepastebėjau!

Nuotrauka © „Instagram“ / „valeria_lukyanova“

Tinklaraštininkė iškart ėmė daug valgyti – tris kartus per dieną ir dažnai keldavosi trečią valandą ryto, kad tik pavalgytų. Į įprastus patiekalus modelis pridėjo baltymų. Taigi jai pavyko priaugti du kilogramus, o tai vis tiek buvo gana silpnas rezultatas. Amatue planuoja grįžti prie normalaus 43 kilogramų svorio.

Nuotrauka © „Instagram“ / „valeria_lukyanova“

Valeria Lukyanova yra populiari tinklaraštininkė ir modelis iš Odesos, kuri patraukė dėmesį norėdama tapti tikra Barbe. Merginai buvo atlikta plastinė operacija, siekiant pakeisti išvaizdą, ji dėvėjo lėlių makiažą ir drabužius. Bet tada ji susidomėjo ezoterika, pasiskelbė dievu ir ėmė propaguoti keistas teorijas. Iš labiausiai žinomų jos keisčiausių pasisakymų – „nevaisingumas atsiranda dėl seksualinio iškrypimo, o alergijos turi būti gydomos naudojant alergeną”.

Išties keistoka asmenybė! 😨

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *