Kategorijos
naujienos

Užsidegus daugiabučiui vyras buvo neįleistas patikrinti, ar su jo nevaikštančia mama viskas gerai. Tai, kaip pasielgė sūnus visiems įrodė, kad meilė mamai yra visagalė

Kaip jūs jaustumėtės, jei jūsų mylimas žmogus būtų įkalintas degančiame pastate ir jūsų niekas neįleistų padėti jam? Tai yra vienas didžiausių kiekvieno žmogaus košmarų. Tokiame košmare atsidūrė vyras iš Filadelfijos, JAV vardu Jermaine. 35-erių vyras dar tą pačią dieną lankė mamą, kuri serga ir yra imobili ir beveik nevaikšto.

Atėjus vakarui Jermaine sulaukė netikėto sesers skambučio, kuriame jis išgirdo žodžius, vos neįvariusius jam infarkto. Mamos daugiabutis degė, visiems gyventojams buvo liepta evakuotis. Tačiau jis žinojo, kad mamai niekas nepadės ir kad ji yra įkalinta savo bute. Sūnus kuo greičiau nuvyko į įvykio vietą, kurioje jau buvo daugybė policininkų ir gaisrininkų.

Jermaine pribėgo prie pagrindinio įėjimo ir papasakojo, kad jo mama yra vis dar bute 15-ame aukšte. Dėl akivaizdžių priežasčių ir saugumo sumetimų vyras nebuvo įleistas į pastatą net ir po jo maldavimų. Tačiau Jermaine širdis negalėjo likti rami neįsitikinus, kad mamai negresia pavojus.

Tada jis ryžosi tam, kas yra ne tik neįtikėtinai pavojinga, tačiau ir nelabai įmanoma net labiausiai patyrusiems. Jermaine pradėjo be jokių apsaugų lipti balkonų turėklais ir sienelėmis net į 15-tą aukštą.

Visi smalsuoliai netruko pastebėti nutrūktgalvišką vyro elgesį ir netrukus policijos sraigtasparniai su šviestuvais ir užgniaužę kvapą stebėjo nesustabdomą vyrą.

Buvo akivaizdu – niekas nesutrukdys sūnui pamatyti mamą ir įsitikinti, kad ji sveika ir gyva. Tą akimirką gelbėtojai buvo bejėgiai ir bet kokie skatinimai ir riksmai nesustabdė Jermaine iki pat 15-to aukšto. “Tą akimirką niekas negalėjo manęs sustabdyti. Tai- mano mama” – vėliau savo mintis dėstė Jermaine.

Tai buvo neįtikėtina, tačiau jis mikliai ir saugiai pasiekė mamos buto balkoną ir netrukus nustebino ją įėjęs ne pro duris, o per balkono langą. Jermaine vėliau klausė, ar jo mama nebuvo įsiutusi dėl tokio jo elgesio. Jis nusijuokė sakydamas, kad jo mama gyvenime matė visko, tad ji nebuvo pikta, tik labai nustebusi.

Laimei, savo bute ji buvo saugi ir jai jau buvo pranešta, kad ugnis buvo suvaldyta.

“Mano saugumas man nerūpėjo. Viskas, apie ką aš galvojau tą akimirką, buvo mano mama. Aš privalėjau įsitikinti, kad ji gyva ir saugi. Ji negali vaikščioti, tad jei būtų gaisras, jai yra būtina padėti” .

Patikrinęs, kad viskas gerai, Jermaine buvo priverstas grįžti tuo pačiu keliu, kaip ir atėjo. Apačioje jo jau laukė gelbėtojai ir policininkai. Jermaine buvo įsitikinęs, kad jį iš karto suims, tačiau jam niekas nerūpėjo.

Laimei, jį sutikęs pareigūnas leido jam pasišalinti, nes suprato, kad jo ketinimai buvo aukščiau visų įstatymų. Be abejonės, vyras niekam nerekomenduoja kartoti to, ką padarė jis. Jermaine yra statybininkas – aukštalipys, o visą vaikystę praleido žaisdamas ant stogų.

Tai iš dalies paaiškina jo visišką aukščio baimės nebuvimą. Vėliau buvo aišku, kad gaisras kilo šiukšlių nuleidimo vamzdyje, o dėl kvėpavimo dūmais buvo hospitalizuoti 7 žmonės.  Ši istorija netruko išgarsėti visoje šalyje dėl Jermaine nutrūktgalviško, tačiau nuoširdaus poelgio dėl savo mamos.

Niekam nekyla nė mažiausios abejonės, kad šis sūnus dėl savo mamos padarys viską – jame dega begalinė meilė jai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *