naujienos

Vaikų grožio konkursų dalyvė nusivalė makiažą ir parodė tikrąjį veidą

Vaikų grožio konkursai visada susilaukia skirtingų visuomenės reakcijų. Jaunos gražuolės spindinčios ant podiumų, fotosesijos, minios gerbėjų, nugalėtojos karūna – apie tai svajoja dauguma mergaičių. O gal daugiau jų mamos?

Galų gale mergaitės, dėl savo amžiaus, apskritai nesupranta kas vyksta. Jų mamų protai visiškai atsijungia ir jos entuziastingai pradeda siekti tikslų, kurių pačioms nepavyko kadaise įgyvendinti. Tik šį kartą su dukrų kūnais.

Priklijuojamos blakstienos, patobulinti dantys, šukuosenos, savaiminis įdegis ir kartais net botoksas. Ar tikrai kalbame apie vaikų grožio konkursus? Šių mamų pasitelktos priemonės toli gražu nėra vaikiškos!

Visa Paisley Langworthy Instagram paskyra užpildyta nuotraukomis iš grožio konkursų. Visgi didžiausią internautų susižavėjimą sukelia nuotraukos, kur mergaitė parodo savo natūralų grožį. Ji atrodo miela, žavinga ir paprasta mergaitė.

Rekomenduojami įrašai

Ultragarsinio tyrimo metu būsimas tėvas vos neprarado sąmonės, o gydytoja pasakė, kad toks atvejis pasitaiko tik kartą per 15 milijonų nėštumų

Pikantiškas Turinys

Baltarusė mergina ištekėjo už afrikiečio. Kaip atrodo jų vaikai?

Pikantiškas Turinys

25 nuotraukos įrodančios, kad Japonija nepanaši į likusias pasaulio šalis

Pikantiškas Turinys