naujienos

Vaikų grožio konkursų dalyvė nusivalė makiažą ir parodė tikrąjį veidą

Vaikų grožio konkursai visada susilaukia skirtingų visuomenės reakcijų. Jaunos gražuolės spindinčios ant podiumų, fotosesijos, minios gerbėjų, nugalėtojos karūna – apie tai svajoja dauguma mergaičių. O gal daugiau jų mamos?

Galų gale mergaitės, dėl savo amžiaus, apskritai nesupranta kas vyksta. Jų mamų protai visiškai atsijungia ir jos entuziastingai pradeda siekti tikslų, kurių pačioms nepavyko kadaise įgyvendinti. Tik šį kartą su dukrų kūnais.

Priklijuojamos blakstienos, patobulinti dantys, šukuosenos, savaiminis įdegis ir kartais net botoksas. Ar tikrai kalbame apie vaikų grožio konkursus? Šių mamų pasitelktos priemonės toli gražu nėra vaikiškos!

Visa Paisley Langworthy Instagram paskyra užpildyta nuotraukomis iš grožio konkursų. Visgi didžiausią internautų susižavėjimą sukelia nuotraukos, kur mergaitė parodo savo natūralų grožį. Ji atrodo miela, žavinga ir paprasta mergaitė.

Rekomenduojami įrašai

Vyras pažadėjo prisidėti finansiškai, jei nėščia meilužė užaugins vaiką viena. Tačiau po 9 mėnesių mergina atsiuntė laišką, kuris privertė vyrą apalpti

Pikantiškas Turinys

Kaip šiandien atrodo moteris, kuri prieš 13 metų pagimdė aštuntuką, jau turėdama 6 vaikus

Pikantiškas Turinys

Meilės Zodiakas: Kiek kartų per gyvenimą galite mylėti?

Pikantiškas Turinys