Kategorijos
naujienos

Vieniša mama pasiėmusi iš darželio savo 1.5 metukų sūnų pastebėjo kažką ant jo kūno. Mergina tiesiog įsiuto ir viešumu pasiekė teisingumą

Jauna dviejų vaikų mama pasibaisėjo tuo, kaip jos sūnų kasdien prižiūrintys žmonės darželio aplinkoje sprendžia iškilusias problemas. Visi žinome, kad bet kas yra išsprendžiama komunikuojant. Ne veltui turime kalbos dovaną, kurią galime naudoti raštu, žodžiu ir kitais būdais.

Heather Chisum iš visų jėgų stengiasi spėti viską – dirbti ir aprūpinti savo vaikus viskuo, ko jiems reikia, pasiimti juos iš darželio visada laiku ir skirti maksimaliai dėmesio ir meilės vakarais, kuriuos jie leidžia kartu. Tačiau vieną dieną gauta “žinutė” ją privertė pasibaisėti.

Įprastai darželio auklėtojos kasdien į berniuko pietų dėžutę įdeda savotišką ataskaitą apie mažylio Milo praėjusią dieną, apie jo nuotaikas ir apie tai, ką mama turėtų atsinešti. Milo dar naudojasi sauskelnėmis, tad mama privalo visada parūpinti sauskelnėmis ir drėgnomis servetėlėmis.

Tačiau vieną dieną, kai mergina turėjo per daug reikalų ir rūpesčių, ji neperskaitė raštelyje esančios informacijos, kad Milo darželyje reikia sauskelnių. Kitą dieną auklėtojos sugalvojo labai “originalų” būdą perduoti žinią mamai – jie ją užrašė vandeniui atspariu markeriu ant berniuko kūno!

Ant mažylio buvo užrašyta: “Mama, man pasibaigė sauskelnės, prašau perskaityk mano kasdienes ataskaitas”. Heather pasibaisėjo tuo, kad auklėtojos pasirinko tokį informacijos perdavimo būdą, ypač kai jos matosi du kartus dienoje kai ryte Milo yra atvedamas į darželį ir kai vakare Heather ateina jo pasiimti.

Labiausiai ją šokiravo tai, kad net po kelių bandymų nuplauti užrašą nuo kūno, jis nenusiplovė. Šokiruota mama kreipėsi į kitas mamas internete ir jų klausė, ar jos reakcija nėra perdėta. Tačiau tada ji įsitikino, kad toks elgesys yra tikrai nepriimtinas, net jei ir mama pamiršta perskaityti žinutę pietų dėžutėje.

Vėliau ji papasakojo, kad tai nebuvo pirmas kartas, kai ant jos sūnaus kūno buvo perduodamos žinutės mamai. Laimei, atsakinga auklėtoja neteko darbo dėl tokio neprofesionalaus elgesio, tačiau Heather vis vien prarado pasitikėjimą ta įstaiga ir mažojo Milo daugiau neleidžia į tą darželį.

Kaip jūs manote, perduoti žinutes tokiu būdu yra normalu?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *