Kategorijos
naujienos

Vyras nuolatos gėrė energetinius gėrimus, kol patyrė žalą, kurios niekaip nebe pakeis

Kai kuriems žmonėms energetiniai gėrimai yra būdas produktyviai ištempti dieną, bei kovoti su miegu. Tačiau, retas kuris mūsų pamąsto apie tai, kokią žalą mūsų organizmui daro kofeinas ir cukrus. Pasitaiko net atvejų, kai paaugliai miršta dėl per didelio energetinių gėrimų vartojimo.

Žinodama įvairius faktus ir bandydama apsaugoti mūsų jaunimą, Lietuvos valdžia taip pat yra uždraudusi įsigyti energetinius gėrimus asmenims, kuriems dar nėra 18 metų. Šiandien norime jums papasakoti vieną istoriją apie tai, kaip energetiniai gėrimai sužalojo vieną vyrą ir pakeitė jo išvaizdą visam gyvenimui.

Jauna mama Briana nusprendė pasidalinti istorija, kaip energiniai gėrimai vos nekainavo jos vyro Austin gyvybės, o padaryta žala pakeitė jo gyvenimą visiems laikams.

Austin gerdavo energinius gėrimus, kad tai jam padėtų susitvarkyti su dideliu darbo krūviu. Jis niekada nepagalvojo, kad dėl to jam kažkada teks atsidurti ligoninėje.

Vyrui pasireiškė tragiškas smegenų kraujavimas ir reikėjo atlikti daugybę operacijų. Jo kaukolės priekyje buvo palikta didžiulė skylė. Ir visa tai įvyko prieš žmonos gimdymą, kol ši buvo nėščia.

Moteriai teko iškęsti didelį stresą dėl Austin gyvybės, tačiau tuo pačiu metu reikėjo ir pagimdyti sūnų. Stebuklingu būdu Austin pabudo ir galiausiai po dviejų mėnesių pamatė savo sūnelį.

Brianna dabar turi rūpintis ne tik savo augančiu sūneliu, bet ir visam laikui neįgaliu tapusiu vyru. Ji tai priima kaip didelį iššūkį.

Šias nuotraukas padarė Sakramento fotografė Sara Endres. Jose galima matyti jaunos šeimos džiaugsmą ir skausmą.

Nors jų istorija yra tikrai skaudi, tačiau parodo, kad tikra meilė gali nugalėti visus sunkumus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *