Kategorijos
naujienos

Vyras pamiršo piniginę, tad nepažįstamoji pasiūlė sumokėti už jį. Po kelių dienų moteris sužinojo, ką padarė parduotuvėje sutiktas vyras

39-erių Tracy Warshal, gyvenanti Džordžijos valstijoje JAV, visada stengėsi daryti gerus darbus, nesvarbu, ar savo artimiesiems, ar nepažįstamiems. Vieną dieną prieš Kalėdas ji buvo eilėje už vyriškio, kuris kai atėjo laikas susimokėti, labai pasimetė.

Jis paniškai pradėjo per visas kišenes ieškoti savo piniginės, tačiau jos nerado. Jis suprato, kad paliko piniginę namie, tačiau Tracy nusprendė pagelbėti vyrui. Jis turėjo vos keletą pirkinių, kurių vertė buvo ne daugiau 7 dolerių.

Tai buvo nedidelis geras darbas, tad Tracy drąsiai pagelbėjo vyrui bėdoje. Jis buvo labai dėkingas ir nustebęs dėl tokio poelgio, tačiau visi skubėjo, todėl situacija taip ir pasibaigė. Po kelių savaičių, jau sausio mėnesį, Tracy būdama darbe gavo keistą pranešimą.

Jai buvo skirta padėka iš jos darbdavių, Piedmont Foundation instituto, kuris dirba išskirtinai su pacientais, sergančiais vėžiu. Ši įstaiga labai priklausoma nuo visuomenės aukų, tad Tracey buvo tiesiog šokiruota kai sužinojo, kad jos vardu buvo paaukota 10 000 dolerių.

Tai buvo tas pats vyras, kuriam ji taip nežymiai padėjo tą dieną prieš kelias savaites. Jis sugebėjo pagal užrašą ant Tracey marškinėlių, kuriuos ji vilkėjo tą dieną, atsekti jos darbovietę. Jis parduotuvėje tada paklausė Tracy vardo, kurio jam užteko pilnai atsekti ją.

Pati moteris buvo nepaprastai laiminga, nes anoniminio aukotojo pagalba suteiks daug išteklių darbui su pacientais. Tracey tapo pavyzdžiu, kaip gerumas ir atjauta kitam žmogui visada grįžta su kaupu. Pati Tracy tikisi, kad jos istorija žmonėms primins, kaip svarbu daryti mažus, nežymius gerus darbus.

Mažas gerumas gali užaugti į didelius stebuklus. Tačiau čia gerumo grąžą nesibaigė – sužinoję apie tokią nuostabią įvykių eigą, užsimezgusią Aldi parduotuvėje, jos valdininkai nusprendė apdovanoti Tracy už jos mažą gerą darbą net vieneriais metais nemokamų pirkinių.

Prekybos centrų tinklas nusprendė padvigubinti anoniminio pirkėjo auką vežio institutui ir taip pat skyrė 10  000 dolerių paramą sergantiems. Ši istorija yra puikus pavyzdys ne tik kad geri darbai gali grįžti su kaupu, tačiau ir tai, kad jie pažadina gerumą ir kituose žmonėse.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *