Kategorijos
naujienos

Vyras sugalvojo padaryti nėščios žmonos fotosesiją. Fotografas liko be žado, kai pamatė moters paslaptį jai rengiantis

Pradžioje niekas negalvojo, kad Krystall Miller nuotraukos taip išpopuliarės visame internete. 33 metų australė atrodo kaip eilinė dviejų vaikų mama ir mylima žmona.

Visa paslaptis slepiasi po drabužiais. Moteris su siaubinga liga kovoja nuo paauglystės, o sunkiausia gyvenimo operacija buvo atlikta, kai Krystall buvo 22 metai.

Dabar moteris yra tikras įkvėpimas savo draugams ir tūkstančiams nepažįstamųjų, kad laimingai galima gyventi nepaisant visko.

Kai moteriai buvo penkiolika, gydytojai pasakė, jog ji serga Krono liga.

Tai sisteminė uždegiminė virškinimo trakto liga, galinti pažeisti bet kurią trakto dalį. Dažniausiai pažeidžiama klubinė ir akloji žarnos.

Nors gydytojai visaip bandė gydyti, vienintelė likusi išeitis buvo operacija.

Būnant 22-ejų moteriai padaryta operacija, kurios metu buvo pašalinta storoji žarna, bei dalis plonosios žarnos. Prie moters kūno buvo pritvirtintas išorinis maišelis, kuris padeda atlikti funkcijas organizmui.

Tik po šios operacijos moters galėjo atsisveikinti su savo liga. Daugelis galvojo, kad moteriai normalus gyvenimas jau baigtas, tačiau ji taip negalvojo.

Krystall nesigėdija savo išvaizdos pokyčių, susirado mylimąjį ir dabar yra nuostabi dviejų vaikų mama.

Žinoma buvo ir sunkumų. Pirmojo nėštumo metu moteriai plyšo žarna ir vos nebuvo užkrėstas kraujas. Nepaisant visko, dabar moteris jaučiasi puikiai.

Moterys, kurios taip pat serga Krono liga, žino apie Krystall Miller. Laiminga mama yra įkvėpimas tūkstančiams žmonių. Ji puikiai parodo, kad net su tokiais išorės pokyčiais galima gyventi pilnavertį gyvenimą.

Moters vyras taip pat stengiasi visada paremti savo mylimąją ir padeda kuo tik gali.

Linkime šiai gražiai šeimai ir toliau sėkmingai gyventi kartu, bei auginti gražius vaikučius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *