Kategorijos
naujienos

Vyras tyčia pasidarė baisią žmonos portreto tatuiruotę iš pačios blogiausios jos nuotraukos. Anot šokiruotos moters, sutuoktinis peržengė visas ribas

Brito James McGraw ir jo žmonos Kelly santykiai visada buvo kupini netikėtumų. Jų pastarieji 24 metai kartu visada pasižymėjo išdaigomis ir pokštais vienas kitam. Tačiau James pokštas, kurį jis padarė ant savo kūno, peržengė visas ribas.

41-erių profesionalus langų plovėjas iš Portsmuto miesto Didžiojoje Britanijoje visą gyvenimą labai mėgo tatuiruotes. Tai akivaizdu, nes visas jo kūnas nuo galvos iki kojų nusėtas tatuiruotėmis. Tokiu būdu vyras išreiškia savo asmenybę, o jo žmonai Kelly niekada neprieštaravo vyro saviraiškai.

2019-ųjų Kalėdų proga jis norėjo nustebinti savo žmoną tatuiruote su jos portretu, tačiau vyras nepraleido progos iškrėsti ir pokštą jai. Neteisinga sakyti, kad jis tokios žmonos reakcijos nesitikėjo – ji buvo įsiutusi ir šokiruota, o James būtent to ir siekė. Įvertinti jo pokštą ėmėsi net visa šalis, nes James tatuiruotė vos per vieną dieną apskrido visą internetą.

Ant 5 vaikų tėvo šlaunies buvo ištatuiruotas vaizdas iš nuotraukos, kurioje Kelly miegodama knarkia išsižiojusi, o James šalia juokiasi. Tai buvo labiausiai nekenčiama Kelly nuotrauka, tad James tikrai žinojo, kaip rizikuoja.

Be abejonės Kelly tatuiruotė nepatiko.

“Egzistuoja riba ir jis ją peržengė. Mes esam normali šeima, tačiau praradome kontrolę su mūsų juokeliais.” – sakė šokiruota moteris. Ji akivaizdžiai nežino, ko galima tikėtis iš vyro po tokios beprotiškos ir ilgalaikės išdaigos.

Vyro pasidalintos tatuiruotės nuotraukos internete ir taipogi sulaukė didelės reakcijos. Be abejonės, kai ten ne tavo veidas, lengva iš tokios situacijos pasijuokti ir pagirti už aukščiausio lygio išdaigą.

“Nežinau kas jai netinka… Visiems kitiems mano tatuiruotė patinka” – šmaikštavo komentaruose James.

Nors pokštininkas ir pirmauja dabar savo išdaigos originalumu, tačiau jis tuo pačiu ir bijo, kuo jam atsilygins ateityje žmona. Nors šis įvykis poros gyvenime ir sukėlė daug įtampos, jie pažįsta vienas kitą ir žino, kad be tokių “gyvenimo prieskonių” jų gyvenimas būtų nuobodus.

Kad ir kaip sunku būtų tuo patikėti, Kelly sugebėjo pasijuokti iš šios situacijos ir jų santuokai grėsmės neiškilo. Tačiau dabar tikrai neaišku, kokius didesnius “šposus” iškrės James ateityje. Tai buvo tirai originalus būdas nustebinti savo žmoną…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *