Kategorijos
naujienos

Žinia, jog ši neįprasta pora sugebėjo susilaukti vaiko, apskriejo visą pasaulį. Kaip atrodo jų berniukas?

Michaelis ir Triša kilę iš JAV, Aidaho valstijos. Pora susipažino dar studentaudama, gyveno netoli vienas kito, todėl kartu eidavo namo, o ir į svečius vienas pas kitą dažnokai užsukdavo. Laikui bėgant tokia paprasta draugystė peraugo į kai ką daugiau.

Merginos Trišos ūgis vos 86 cm, o vaikino, vardu Michaelis – 180 cm ir tokia pora atrodė labai neįprastai.

2009 m jie nusprendė susituokti ir po kelių mėnesių atšoko vestuves.

Triša atėjo į pasaulį 1990 metais, tačiau dėl sveikatos būklės vos gimus, mažylei pusmetį teko praleisti ligoninėje griežtai stebint gydytojams. Esmė tame, kad mergaitės kaulai labai trapūs ir gydytojai padarė išvadą, kad jos ūgis nesieks 1 metro.

Triša vaikystėje. Tačiau, nepaisydama tokios ypatybės, Triša visada stengėsi gyventi pilnavertį gyvenimą ir negaišti laiko liūdesiui ir depresijai. Vietoje namų mokymo ji mokėsi įprastoje mokykloje, vėliau įstojo į koledžą, kur ir sutiko savo antrąją pusę.

Kaip pasakoja Michaelis, nuo tada, kai Triša ištarė „taip“ ir iki šiol jis jaučiasi laimingiausias vyras pasaulyje. Jis pasiruošęs nešioti savo mylimąją ant rankų tiesiogine to žodžio prasme.

Po vestuvių jaunieji persikėlė į didelį namą su nuosavu kiemu, viskas buvo idealu, iki pilnos laimės trūko tik vaikiško juoko didžiuliame name.

Medikai visaip atkalbinėjo Trišą gimdyti, tačiau jos ir vyro troškimas tapti tėvais buvo stipresnis.

Ir beveik prieš 6 metus į pasaulį atėjo Trišos ir Michaelio sūnelis. Berniuką pavadino Mavenu. Jis gimė 33 nėštumo savaitę, jo svoris buvo 1750 g ir jis buvo absoliučiai sveikas! Laimei, jis nepaveldėjo mamos ypatybės ir jau būdamas trejų aplenkė ją ūgiu.

Mavenui dabar beveik 6 metai, jis ruošiasi mokyklai ir lanko įvairius paruošiamuosius kursus. Triša veda savo tinklaraštį socialiniuose tinkluose, kur dalijasi jų šeimos gyvenimo momentais. Pora svajoja turėti dar vieną mažylį, bet visa tai ateityje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *