naujienos

Žmonės internete juokėsi iš vaikino, kuris išsiskyrė su seksualiausia orų pranešėja, nes skyrybų priežastis buvo tiesiog apgailėtina

Profesionalus kompiuterinių žaidimų žaidėjas metė merginą, apie kurią galėtų svajoti kiekvienas. Ji buvo laikoma seksualiausia pasaulyje orų mergaite.

Douglas FaZe Censor Martinas yra gerai žinomas “Youtube”. Jis siekė savo svajonių karjeros, norėjo laimėti pasaulio čempionatą bet kokia kaina, todėl 24 valandų paroje jam pasirodė per maža, kad išdalinti šį laiką tiek žaidimams, tiek merginai.

Esportininkas padarė tokį nelengvą pasirinkimą, kad padidintų savo galimybes laimėti 1,5 milijono dolerių vertės „Call of Duty“ pasaulio čempionatą.

Kaip pažymėjo Douglasas, jis nebegalėjo derinti santykių su pasiruošimu svarbiam savo profesinės veiklos įvykiui. Situaciją apsunkino ir kiti veiksniai. Martino bute buvo ne tik du šunys, kuriems reikėjo priežiūros, bet ir jis turėjo padaryti namų remontą.

Yanet Garcia šiandien turi 13.9 mln. sekėjų Instagrame. Jos išvaizda išties įspūdinga.

Rekomenduojami įrašai

Moteris rado paslaptingą 72 metų senumo laišką įstrigusį tarp lentų grindyse. Perskaičiusi jį moteris negalėjo ištarti nė žodžio

Pikantiškas Turinys

Ši moteris dėl savo neįprastos figūros visada atkreipia aplinkinių dėmesį

Pikantiškas Turinys

Australų komikė buitiškai atkartoja įžymybių nuotraukas, kurias jie kelia į socialinius tinklus

Pikantiškas Turinys