Kategorijos
naujienos

Žmonės internete šaipėsi iš šios poros ūgio skirtumo ir sakė, kad mergina atrodo kaip su vaiku, o ne vaikinu. Tačiau, ar meilei ūgis svarbus?

21 metų Šiaurės Karolinos studentė Ellie Marsh socialiniame tinkle „Instagram“ pamatė savo vaikino Gustavo nuotrauką ir iškart įsimylėjo.

Ūgio skirtumas meilei nesvarbus

Ellie pirma pagalvojo apie susitikimą. „Sekiau jį Instagrame, jis mane sekė atgal, ir taip viskas prasidėjo.
Mano draugas pasakojo, kad Gustavo buvo tik 157 cm ūgio, todėl žinojau, koks jis žemas, dar prieš susitikus.

Ellie yra 175 cm ūgio, tačiau tai niekada nebuvo problema merginai, kuri praeityje susitikinėjo su žemesniais vaikinais.

„Mano buvęs irgi buvo žemesnis. Vienintelis dalykas, kuris man svarbus, yra tai, kad aš palaikau sveikus ir laimingus santykius su žmogumi, su kuriuo matau savo ateitį”, – sakė mergina.

Tačiau tai nesutrukdė žiauriems troliams komentuoti apie jų santykius internete.

Ellie sakė: „Turėjau išjungti komentarus internete, nes kai kurie iš jų labai erzina. Turime grupę draugų, kurie džiaugiasi mumis ir palaiko mūsų santykius.

Gustavo yra pripratęs prie neigiamų komentarų apie savo ūgį, ir tai jam netrukdo. Ir viskas jame man tinka!”

Anot Ellie: „Žmogų žmogumi daro ne ūgis, o jo elgesys ir manieros. Manau, kad moterys, kurios susitikinėja tik su aukštesniais vyrais, daro sau didžiulę meškos paslaugą. Jis man parodė tiek daug meilės ir užuojautos nuo tos dienos, kai susitikome! Jis mano, kad puiku, kad turi už jį aukštesnę merginą!”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *