naujienos

Zodiako ženklai, kurie nuolat įsimyli ne tuos žmones ir dėl to kenčia

Kai kurie žmonės nesupranta jiems skirtų užuominų. Daugelis tikisi, jog įsimylėję gaus tokį pat atsaką, kad jie turi kažką tokio, kas privers dėl jų pamesti galvą, tačiau tiesa kiek kitokia ir netgi skaudinanti.

Ar jūsų artimųjų ar draugų tarpe yra asmenų, kurie nuolat įsimyli jiems nepasiekiamiems žmones?

Daugeliui teko atsidurti tokioje padėtyje, tačiau yra žmonių, kurie dažniau nei kiti įsižiūri žmones, kurie yra ne jų nosiai.

Štai daugiausiai dėmesio ir laiko bei jėgų į vienpusius jausmus investuojantys Zodiako ženklai.

Avinas

Šis stiprus, drąsus ženklas priklauso žmonėms, kurie nuolat vaikosi jiems tokių pat jausmų nejaučiančius asmenis, bet jie to nesupranta.

Avinai turi tam tikrą gelbėtojų kompleksą. Jie tiki, kad jei šiuo metu kitas žmogus jų neįsimylėjęs, pamatęs, kokie stiprūs jų jausmai, kokie ryžtingi jie yra, būtinai įsimylės.

Skorpionas

Skorpionai spinduliuoja tokį stiprų pasitikėjimą savimi, jog jiems patiems sunku suvokti, kaip kiti jų gali nemylėti? Štai kodėl Skorpionas, sužinojęs apie jo netrokštantį žmogų,kaip reikiant nustemba.

Skorpionai negali pagalvoti, kaip jų kas nors gali nemėgti ar nepamilti, todėl vėl ir vėl bando užkariauti jiems į akį kritusių asmenų dėmesį. Tačiau jeigu galiausiai Skorpionas suprato užuominas, geriau jau bėgti į šoną.

Šaulys

Šie itin romantiški žmonės greitai įsimyli, tačiau jų dėmesį patraukia tik įžymūs žmonės, kurie tikrai nėra jų nosiai.

Jei Šaulys negalės šalia turėti jam patinkančio žmogaus, jam tai nesukliudys padaryti visko, kad jo trokšimas vis tiek išsipildytų. Jei paklaustumėte Šaulio ženklo atstovo, ar jis yra įsimylėjęs, jo atsakymas visuomet bus teigiamas. Nenustebkite, jog jo simpatija yra nematoma, nes Šaulio mintyse tas žmogus tikrai egzistuoja.

Žuvys

Meilė šiam Zodiako ženklui yra be galo svarbi, tačiau jos jis ieško pačiose netinkamiausiose vietose. Žuvys nori įsimylėti ir būti mylimos, jos nemėgsta būti vienos ir itin pasitiki kitais, todėl į bet kokius rimtesnius santykius labai daug investuoja.

Deja, antrosios pusės Žuvys ieško taip aistringai, jog kartais įsižiūri visiškai netinkamus asmenis. Ironiška, jos nenori įskaudinti kitų, ir būtent tai joms pačioms pritraukia širdies skausmus.

Jautis

Jaučiai yra pratę gauti tai, ko užsigeidžia. Deja, bet po kurio laiko jiems tampa nuobodu gauti viską, ko norisi, todėl, patys to nesuvokdami, pradeda įsimylėti jiems nepasiekiamus žmones.

Būdami iš prigimties užsispyrę, jie nenori atsikratyti šių išties beverčių minčių, todėl vėl ir vėl bandys suvilioti jiems į akį kritusį asmenį, net jei pastarasis nežino apie jų egzistavimą. Na, bent jau buvo bandyta.

Rekomenduojami įrašai

Zodiako ženklai, kuriems vaikščiojimas į kairę yra norma: Vyrai ir moterys

Pikantiškas Turinys

5 dalykai, kuriuos gali padaryti moterys, kuriuos myli vyrai!

Pikantiškas Turinys

Vyro istorija: „Pavargau nuo žmonos, įsigijau meilužę. Bet viskas įvyko ne taip, kaip aš įsivaizdavau“

Pikantiškas Turinys