naujienos

Zodiako ženklai, kurie nuolatos ieško meilės – be jos jų gyvenimas tuščias

Šių Zodiako ženklų atstovai negali gyventi be meilės. Jie visuomet arba įsimylėję, arba ieško meilės. Juk be meilės jų gyvenimas visiškai tuščias.

Vėžys – dėl meilės išprotėjęs

Meilė, be jokių abejonių, pats svarbiausias dalykas Vėžio gyvenime. Vėžiai privalo būti apsupti meilės, kad jaustųsi gerai. Tai mylinčios asmenybės, kurios dėl santykių gali paaukoti viską.

Žuvys – meilė būtina, kad jaustųsi gyvos

Žodžiai „aš tave myliu“ nuo Žuvų liežuvio nusprūsta lengvai ir greitai. Žuvys dievina įsimylėjimo jausmą, brangina santykius ir nori su partneriu dalintis ypatingomis akimirkomis.

Svarstyklės – įsimylėjusios meilę

Svarstyklės – vienas iš romantiškiausių Zodiako ženklų, jos mėgsta retkarčiais meilę pademonstruoti viešai. Jos turi poreikį auklėti ir rūpintis žmonėmis, ir tai paaiškina, kodėl jos taip mėgsta būti santykiuose.

Nepaisant ugninės išorės, Avinas gali duoti daug meilės. Avinai – iš prigimties lyderiai, jie eikvoja savo laiką ir rūpestį kitiems ir rodo jiems kelią į priekį. Jų rūpestinga prigimtis reiškia, kad jie puikūs ir santykiuose.

Liūtas – gali daug duoti

Liūtas meilei teikia didelę reikšmė ir patiria didelį malonumą iš pasimatymų ir pažinčių su tais, kas jam įdomūs. Būdamas didelis ir stiprus Liūtas mėgsta ginti savo partnerius ir versti juos jaustis saugiais ir branginamais.

Rekomenduojami įrašai

10 kūno ženklų, kurių negalima ignoruoti

Pikantiškas Turinys

Astrologai įvardija tris Zodiako ženklus, kuriems būdingas nesveikas potraukis alkoholiui 

Pikantiškas Turinys

Po ilgo laiko susitiko trys draugės ir įspūdingai pašventė. Visų draugių vyrai negalėjo patikėti tuo, kaip pasibaigė jų vakarėlis

Pikantiškas Turinys