Kategorijos
Žmonės

Gimęs be rankų, tačiau piešia išskirtinius paveikslus. Nepaprastas talentas!

Lenkas Mariušas Kedzerskis tapo žinomas dėka savo unikalių grafinių darbų. Ypač gerai jam išeina portretai, kuriuose dailininkui pavyksta atspindėti vidinį žmogaus pasaulį.


Bet Mariušas nusipelno susižavėjimo ne tik todėl, kad meistriškai perduoda šviesos ir šešėlio žaismą. Jis gimė be rankų, kas daro jo tapybą stulbinančiu žygdarbiu!

Dėl retos genetinės patologijos viršutinės vaikino galūnės neišsivysčiusios. Vaikystėje jis net negalėjo laikyti pieštuko, nepaisant to jis turėjo svajonę – piešti. Ir Mariušas padarė viską, kad ją išpildytų.

Žiūrint į šio vaikino paveikslus sunku suprasti, kad juos nupiešė žmogus su ribotomis fizinėmis galimybėmis.

Mariušas labai mėgsta keliauti po pasaulį. Jis sėda piešti tiesiog judriose didelių miestų aikštėse.

Dailininkas pasakoja, kad jis pabuvojo daugelyje megapolių. Ir kad aplink jį visada susirenka labai įdomūs ir linksmi žmonės. Mariušas nori savo pavyzdžiu įkvėpti kitus ir įrodyti, kad ribos yra tik mūsų galvoje.

Vaikinas jau atidirbo savo manierą ir unikalų stilių. Vargu ar kas išdrįs pasakyti, kad sėkmė nepelnyta.

Svarbiausia, kad Mariušui sekasi ne tik tapyboje, bet ir meilės fronte. Neseniai jis pasipiršo savo merginai ir ji sutiko tapti jo žmona.

Mariušas Kedzerskis kviečia mus tikėti gėriu, savo svajone ir savo jėgomis. Jei jus irgi įkvėpė šis vaikinas, pasidalinkite straipsniu su draugais!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *