Kategorijos
Žmonės

Modelis suaugusiais antakiais, apie kurią pasaulyje kalbėjo visa žiniasklaida

Grožio pasaulį vis sudrebina kokios naujovės. Jau atrodo, kad mėlynos akys, ryškūs veido bruožai, putlios lūpos, nieko nenustebins. O štai pavyzdžiui turėk ryškius, plačius antakius ir tave pastebės, bei kalbės apie tave visi.

Ryškūs nepešioti antakiai išgarsino ir 24-erių metų Sofiją Hadjipanteli. Atrodo, jog šiandien, jos nuotraukas internete yra matęs beveik kiekvienas.

Mergina turi daugiau, nei 453 tūkst. sekėjų instagrame, jos naujos nuotraukos kaskart sulaukia po maždaug 20 tūkst. kartų „patinka” paspaudimų.

Socialinių tinklų žvaigždė yra gerai uždirbantis modelis, influencerė, bei dažnai puikuojasi ant įvairiausių žurnalų viršelių.

Mergina teigia, jog vešlias antakių formas yra paveldėjusi iš tėvo. Tačiau, dėl šio išskirtinumo kalta ne tik jos genetika.

Kiprietė pripažino, jog mokykloje jausdavosi atstumta, nes buvo kitokia, visada išsiskirdavo iš kitų vien savo apsirengimo stiliumi, bei sulaukdavo nemažai replikų.

Kritikos išvengti nepavyko ir tapus žymia. Įsivaizduokite, kiek žmonių su skirtingomis nuomonėmis merginai teko atlaikyti, kai jos asmenukes pradėjo pasiekti milijonai žmonių internete.

Milžiniškas dėmesys turi savo kainą. Teko sulaukti tokių komentarų ir žinučių, kokių niekada nebūtum laukęs savo gyvenime. Tačiau, visas negatyvias mintis atperka žinomumas ir pasitikėjimas savimi.

Mergina tikina, kad nenori kažkam įtikti. Tokia išvaizda ji nori įrodyti, kad kiekvienas mūsų galime atrodyti būtent taip, kaip norime, ir kitų nuomonė yra visiškai nesvarbi.

Sofija gimusi griauti bet kokius grožio standartus. Ji niekada nekoreguoja savo antakių, leidžia jiems laisvai augti, suaugti į vieną.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *