Kategorijos
Žmonės

Neeilinės vestuvės! Dvynės seserys ištekėjo už brolių dvynių

Tai nutinka ypač retai, bet šioms poroms labai pasisekė. Identiški dvyniai Džošas ir Džeremis Saliersai pasirinko sau į žmonas seseris dvynes Britani ir Brianą Din.

Įsimylėjėliai susipažino 2017 m dvynių festivalyje Twins Days Tvinsburge, Ohajo valstijoje. Merginos lankėsi šiame renginyje jau kelis metus, o štai vaikinai atvažiavo ten pirmą kartą.

Pasak Britani ir Brianos, jos pirmos pamatė Džošą ir Džeremį ir priėjo prie jų. Pasirodė, jie visi labai patiko vienas kitam. Briana pradėjo susitikinėti su Džeremiu, Britani su Džošu. Jau 2018 vasario 2 jaunuoliai surengė seserims dvigubas piršlybas.

Atšokti vestuves jie irgi nusprendė vienu metu. Laiką ir ceremonijos vietą jaunavedžiai išrinko nesitarę, ir susituokė to paties festivalio, kuris prieš metus juos ir suvedė, metu.

„Mes žinojome, kad šansų ištekėti už brolių dvynių neįtikėtinai mažai. Žvaigždės palaimino mūsų svajones. Aš išteku už savo svajonių vyro, ir tuo pat metu aš matau, kaip mano sesuo išteka už savo svajonių vyro“, – pasakojo žurnalistams Britani.

Susituokę įsimylėjėliai planuoja gyventi visi po vienu stogu, o taip pat bendromis pastangomis auklėti savo būsimus vaikus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *