Kategorijos
Žmonės

Sako, jog kiekviena mergina alpsta pamačiusi šį įspūdingo sudėjimo ir ūgio vaikiną. Merginos, kaip įvertinsite jo grožį?

Šiomis dienomis interneto pagalba populiariu gali tapti vos per vieną dieną. Taip nutiko ir šiam vaikinui. 2 metrų ūgio asmeninis treneris iš Pietų Kalifornijos žinomu tapo po vieno įrašo „Twitter” platformoje.

„Tai ne vyras, tai medis” – tokiu įrašu socialiniame tinkle pasidalino „@vickto_willy“, kuris vėliau žaibiškai išplito, sulaukė beveik 42 tūkst. „patinka” paspaudimų ir 29 tūkst. pasidalinimų.

Pamačiusios šį įrašą, dailiosios lyties atstovės tiesiog pašėlo, tad netruko susirasti vaikino socialiniuose tinkluose. Pasirodo, kad sportiško sudėjimo vyrukas – fitneso treneris. Šiandien jį jau seka beveik 800 tūkst. gerbėjų.

Pats Danny visą šią situaciją atsimena maždaug taip:

„Vieną rytą pamačiau 8 tūkst. sekėjų savo instagram paskyroje. Nesupratau, iš kur jie atsirado, pagalvojau, jog gal tai kažkokia klaida. Tačiau, šis skaičius nenustojo augti.

Negalėjau suprasti – kaip tie visi žmonės mane rado, kodėl jie mane pradėjo sekti. Tik vėliau pamačiau postus apie „žmogų – medį”. Tai buvo juokinga!”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *