Kategorijos
Žmonės

Sandros Bullock figūra tiesiog pavydėtina! Kaip jai pavyksta taip atrodyti būnant 58 metų?

Ne kiekviena žvaigždė po 50 metų gali pasigirti tokia figūra kaip Sandra Bulok. Visiems įdomu, kaip įžymybėms pavyksta taip gerai atrodyti savo amžiuje?

Vaikystė

Sandra Annette Bullock kilusi iš Amerikos, kūrybingoje šeimoje. Motina dainavo operoje, o tėvas mokė jaunąją kartą dainuoti. Netrukus šeima persikėlė į Vokietiją. Ten ir prabėgo Sandros vaikystė.

Mergina puikiai dainavo ir savo talentą realizavo mokykloje. Būsimos įžymybės tėvai mėgo keliauti. 

Vaikystėje ir paauglystėje Sandra apkeliavo daugybę pasaulio šalių. Tačiau tada šeima grįžo į tėvynę JAV.

Kinas

Nepaisant gerų vokalinių sugebėjimų, Sandra Bullock nesekė mamos pėdomis ir nepradėjo savo gyvenimo sieti su muzika. 

Mergina svajojo apie kiną. Norėdama įgyvendinti savo svajonę, ji įstojo į vaidybos kursus. Tada ji bandė save realizuoti šioje profesijoje Niujorke ir Los Andžele.

Pačioje savo karjeros pradžioje Bullock vaidino tik vietiniuose spektakliuose. Ten ji buvo pastebėta ir pakviesta į vaidmenį seriale „Darbo mergina“. Tiesa, serialas nebuvo itin sėkmingas.

Populiarumas Sandra Bullock aplankė po komedijos „Meilės gėrimas Nr. 9“ pasirodymo. Tada Sandrai buvo suteikta garbė pasirodyti kartu su Sylvesteriu Stallone filme „Naikintojas“.

Per savo karjerą aktorė sugebėjo gauti pagrindinį „Oskaro“ apdovanojimą. Šis apdovanojimas jai atiteko už pasirodymą filme „Nematoma pusė“.

Prieš dvejus metus Sandra vaidino filme „Paukščių dėžutė“. Iš viso aktorė turi 40 darbų kine.

Nuostabi aktorės figūra

Per daugelį metų Sandra Bullock sugebėjo išlikti puikios formos. Pati aktorė sako, kad visa tai – tinkamos mitybos ir reguliaraus fizinio aktyvumo dėka. 

Net labai jaunos moterys gali pavydėti jos figūros. Kalbant apie vyrų populiacijos atstovus, jie su susižavėjimu žiūri į aktorę.

Sandra Bullock 1995-aisiais:

Dabar:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *