Kategorijos
Žmonės

111-os metų gimtadienio sulaukęs seniausias Australijos gyventojas dalijasi ilgaamžiškumo paslaptimis

Seniausias Australijos gyventojas Dexteris Kruegeris neseniai kukliai atšventė savo 111-ąjį gimtadienį. Vyras taip pat atsakė į klausimą, kas tapo jo ilgo gyvenimo paslaptimi.

Deksteris Krugeris yra seniausias Australijos pilietis. 2021 m. Sausio 13 d. senolis atšventė savo 111-ąjį gimtadienį slaugos namuose Romoje, Kvinslande. Nenuostabu, jog visiems rūpėjo sužinoti vyro ilgaamžiškumo paslaptį.

Paklaustas apie ilgo gyvenimo paslaptį, Deksteris, deja, nepasakė nieko ypatingo, nes, anot jo, nėra jokio specifinio gyvenimo būdo taip ilgai išlikti šiam pasaulyje.

„Tiesiog kvėpuokite ir valgykite tris kartus per dieną”, – pasakė senolis. Jis pridūrė, kad be nuolatinio dainavimo ir švilpimo, jis taip pat turi labai „australišką“ įprotį, kurį reguliariai išlaikė per daugelį metų – kiekvieną dieną pensininkas suvalgo pusę tuzino krevečių. „Manau, kad jos yra labai sveikos. O vakarienei dažnai valgau sardines ir sriubą”, – pridūrė Deksteris.

Nepaisant apribojimų dėl pandemijos, jubiliatas vis tiek turėjo nedidelį vakarėlį su artimiausiais draugais.

„Covid-19 reiškia, kad daugelis žmonių negali keliauti ir pasimatyti, bet mes, kurie susirinksime kartu, vis tiek gerai praleisime laiką“, – sakė vyras.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *