Kategorijos
Žmonės

Šiam seneliui 75-eri, tačiau dėl apsirengimo stiliaus jis atrodo kaip jaunas 20-metis!

Akivaizdu, jog madai amžius nesvarbus. Tačiau, kiek keista gatvėje matyti pagyvenusius žmones, kurie rengiasi labai jaunatviškai. Taip galime pasakyti ir apie 75 metų senelį Mantenimientozą Abramą, išgarsėjusį anūko Janniko Diefenbacho dėka, kuriam 2016-aisiais kilo puiki mintis atnaujinti senelio drabužių spintą „Supreme“ marškinėliais, „Nike“ treningais, „Louis Vuitton“ ir kitais prekiniais ženklais. Taip derindamas įvairius drabužius, Abramas atrodo kaip koks reperis.

2017 m. Pradžioje Jannikui Diefenbachui, geriau žinomam kaip jaadiee „Instagram“, kilo puiki mintis pasidalinti senelio, apsirengusio gatvės drabužiais, nuotrauka. Tada ji sulaukė tiek reakcijų, kad nuo to laiko senelis ir anūkas negalėjo sustoti ir nusprendė tai daryti toliau.

Tuo metu anūkas buvo verslo teisės studentas, gyvenantis Maince, Vokietijoje: „Per 2016 m. Kalėdas paklausiau senelio, ar jis nori pasimatuoti mano drabužius. Keista, kad ji pasakė „taip“ ir apsivilko mano gatvės drabužius ir sportbačius“, – pasakoja jis. „ Jis atrodė toks kietas ir jautėsi taip patogiai, kad turėjau jį nufotografuoti.

Po dviejų savaičių, 2017 m. Sausio mėn., savo „Instagram“ paskyroje paskelbiau pirmąją senelio nuotrauką, kurią pamilo visi mano draugai ir šeimos nariai. Mums abiems tai labai patiko, tad taip viskas ir prasidėjo “ , – prisimina Jannikas.

Senelio ir anūko santykiai mados pojūčio ir socialinių tinklų dėka buvo sustiprinti labiau nei bet kada. „Mes visada buvome labai artimi. Senelis kiekvieną antradienį pasiimdavo mane iš darželio ir mokyklos, mes kartu žaisdavome stalo tenisą, futbolą ir eidavome apsipirkti“, – prisimena Jannikas.

75 metų pensininkas gimęs Slovėnijoje, bet netrukus persikėlęs į Maincą, nedidelį Vokietijos miestą, apie 40 min. nuo Frankfurto. Abramas visada rūpinosi savo stiliumi, atrodė gerai apsirengęs kiekvienai progai. Nepaisant to, kad yra gatvės drabužių žvaigždė, senelis prisipažįsta, kad būdamas su šeima ir nesilaikydamas anūko tikslo „jis mieliau dėvi savo amžiui tinkamesnius drabužius“, nors prisipažįsta, kad dažnai taip pat eina su jaunatviškais marškinėliais, plėšytomis kelnėmis ir šlepetėmis.

„Gyvendami Maince, nors jis yra netoli Frankfurto, žmonės čia rengiasi nuobodžiai. Man patinka tai, kad mano drabužiai išsiskiria ir kad žmonės tai pastebi“, – sako Abramas.

Abramas niekada nesitikėjo, kad jo nuotraukos gali būti taip pripažintos visuomenės, tačiau jis yra patenkintas. Jis taip pat tiki, kad gyvenime niekada nebūni „per senas“.

Anūko ir senelio instagram paskyroje jau yra daugiau, nei milijonas sekėjų!

Nuotraukos su anūku:

Žmona taip pat be galo laiminga vyro įvaizdžiu:

Kaip Abramas atrodo minioje

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *