Kategorijos
Įdomybės

Baisiausios darbo vietos, kurias reikia parodyti besiskundžiantiems savo darbu

Visos problemos ir pavojai pažįstami lyginant. Kaip sakoma, vieniems nepakanka duonos, o kitiems perlas mažokas. Turbūt jūsų aplinkoje irgi yra tokių žmonių, kurie neverčia kalnų ir nespindi talentais, tačiau džiaugiasi galėdami pazyzti apie tai, kaip jiems sunku pragyventi. Gal ir jūs patys iš tokių? Seniai nebuvote išėję iš komforto zonos? Tada pats laikas pakeisti veiklos sritį ir mes turime jums kelis „viliojančius“ pasiūlymus.

Kanalizacijos valytojas Indijoje

Jis turi tik trumpikes ir grėblį, o nerti tenka į pačią tirštumą. Kasdien.

Dezodorantų testeriai

Dezodorantai turi permušti arba maskuoti natūralią smarvę. Ir patikrinti tai galima tik nosimi.

Druskos kasėjai Etiopijoje

Esmė tame, kad jie dirba vidury dykumos, po svilinančia saule, aplink viskas persūdyta, įskaitant ir orą, o vandens nėra. Tiksliau, vienas šulinys visiems už pusšimčio kilometrų nuo čia.

Kinų elektros linijų montuotojai

Jie profesionalai su gera įranga, tačiau rizika išlieka. Aukštis, aukštos įtampos srovė, nuovargis – tenka laipioti rankomis, kaip beždžionėms.

Nusikaltimų vietų valytojai

Norint atplauti prilipusias smegenis ar pašalinti suirusio kūno pasekmes, vandens ir šluostės bus maža. Bet už šį darbą dideliuose miestuose nors moka neblogai.

Moskitų aukos

Šie žmonės ant savęs tikrina priešmoskitinių priemonių veiksmingumą, o taip pat tyrinėja, kokias ligas gali pernešti šie vabzdžiai, kad gydytų nuo jų.

Sieros ieškotojai vulkane

Daugiau nei 2 km aukštyje, be respiratorių, tarp toksiškų sieros garų jie renka naudingą žaliavą. Už 5 dolerių atlygį per dieną.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *