Kategorijos
Įdomybės

Mergaitės, kurios motina uždirbdavo pinigus dėl jos išvaizdos, modelio karjera baigėsi skandalu

Eden Wood – labai graži mergaitė šviesiais plaukais. Ji nuo ankstyvos vaikystės buvo fotoaparatų objektyvų apsuptyje.

Mažylei buvo vos 2 metai, kai jos mama, vardu Mikki, atvedė mergaitę į modelių verslo pasaulį. Visa žiniasklaida ją vadino gražiausia valstijų mergaite.

Kol jos bendraamžės žaidė su lėlėmis, kas ir būtų vaikui natūralu, ji pagal mamos valią pati virto gyva lėle. Ji privalėjo nuolat būti soliariumuose, laikytis dietos. Jai darė sumanytas šukuosenas ir puošė ypatingomis suknelėmis. Jos veidą dažė kosmetinėmis priemonėmis. Paskui ją visur sekiojo fotografai.

O va, knygų skaityti Eden taip ir neišmokė. Nors ir senokai jau ji vaikščiojo aukštakulniais profesionalų podiumais ir patiko įvairiems vertinimo komisijų nariams.

Šeimą žinantys žmonės smerkė Mikki. Bet ji į tai nekreipė jokio dėmesio. Juk iš dukters ji uždirbdavo pinigų. Aplinkiniai pasakojo, kad Eden visada šypsojosi: motina girdė ją energiniais gėrimais. Nors pats vaikas visiškai nenorėjo jų gerti.

Žinoma, kad visa tai pakenkė jaunojo modelio sveikatai. Jai prasidėjo stiprūs galvos skausmai, skrandžio veiklos sutrikimai. Tačiau mamai tai nerūpėjo. Ji užsispyrusiai siuntė Eden į treniruotes ir pasirodymus.

Kartą šia šeima susidomėjo vaikų priežiūros institucijos. Sužinojo, kad Mikki dažnai dukterį baudė diržu, kad ji būtų atspari stresui.

6 metų Eden jau turėjo 300 karūnų. Ir pasakė, kad daugiau nebenori jokių konkursų. Ji norėjo normalaus gyvenimo.

Be to, per visus šiuos metus mergaitė filmavosi kino filmuose, įrašė dainą, parašė savo biografiją ir sukūrė lėlių apie save seriją.

Šiandien su mama ji galvoja sukurti mergaitėms ir berniukams skirtų prekių prekybos verslą.

Eden – jau 14 metų. Bet visi jai duoda 20.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *