Kategorijos
Įdomybės

Garsiausių pasaulio blogiukų nuotraukos iš vaikystės

Seniai Jeanas-Jacques’as Rousseau sakė: „Žmogus yra geras iš prigimties ir tik visuomenė daro jį blogu“. Ar sutinkate su šiuo teiginiu? Net žmonės, tapę pagrindiniais pasaulio blogiukais istorijoje, kažkada buvo mieli, tyri ir nekalti vaikai… tik kažkuriuo metu viskas pasikeitė..

Jūsų dėmesiui pateikiame 15 garsiausių blogiukų pasaulyje vaikystės nuotraukas:

1. Adolfas Hitleris

Adolfas Hitleris yra viena prieštaringiausių figūrų pasaulio istorijoje. Jis laikomas pagrindiniu Antrojo pasaulinio karo organizatoriumi; su jo vardu siejami daugybė nacių režimo nusikaltimų Vokietijos piliečiams ir jo okupuotoms teritorijoms.

2. Osama bin Ladenas

Osama bin Ladenas yra islamo teroristinės organizacijos „Al-Qaeda“ lyderis. Jis buvo pripažintas teroristu Nr. 1 JAV ir daugelyje kitų šalių.

3. Tedas Bundy

Tedas Bundy yra serijinis žudikas, prievartautojas, pagrobėjas, nekrofilinis, vienas blogiausių maniakų Amerikos istorijoje.

4. Andersas Breivikas

Andersas Breivikas yra norvegų teroristas ir nacionalistas, organizavęs ir įvykdęs du teroristinius išpuolius, per kuriuos žuvo 77 žmonės.

5. Benito Mussolini

Benito Mussolini – italų diktatorius („Duce“), pirmojo fašistinio režimo Europoje kūrėjas.

6. Charlesas Mansonas

Charlesas Mansonas yra liūdnai pagarsėjusios šeimos komunos, įvykdžiusios žiaurių žmogžudysčių seriją, vadovas.

7. Eileen Wuornos

Eileen Wuornos 1989–1990 metais JAV Floridos valstijoje nužudė septynis vyrus. Jos istorija buvo pagrindas filmui „Pabaisa“, kur pačios Wuornos vaidmenį atliko Charlize Theron.

8. Heinrichas Himmleris

Heinrichas Himmleris yra vienas pagrindinių nacistinės Vokietijos politinių ir karinių lyderių „Reichsführer SS“, dešinioji fiurerio ranka.

9. Myra Hindley

Myra Hindley yra blogiausia Didžiosios Britanijos žudikė. Savo vaikino kompanijoje ji skriaudė ir nužudė penkis vaikus šeštajame dešimtmetyje.

10. Andrey Chikatilo

Andrejus Čikatilo, žinomas kaip „Rostovo mėsininkas“, yra sovietinis serijinis žudikas, pedofilas, nekrosadistas, nekrofilas ir kanibalas.

11. Haroldas Shipmanas

Haroldas Shipmanas yra britų serijinis žudikas, savo pacientams skyręs mirtinas diamorfino dozes. Jis yra atsakingas už maždaug 250 žmogžudysčių.

12. Josefas Mengele

Josefas Mengele, dar žinomas kaip „Daktaras Mirtis“, buvo nacių gydytojas, atlikęs sadistinius eksperimentus su Aušvico koncentracijos stovyklos kaliniais.

13. Karla Homolka

Karla Homolka – kanadiečių serijinis žudikas; padėjo savo vyrui išprievartauti ir nužudyti bent tris jaunas mergaites, iš kurių viena buvo jos pačios sesuo.

14. Jeffrey Dahmeris

Jeffrey Dahmeris yra amerikiečių serijinis žudikas ir kanibalas. Išprievartavo, nužudė ir išardė 17 berniukų ir jaunuolių.

15. Reinhardas Heydrichas

Reinhardas Heydrichas yra vienas iš „galutinio žydų klausimo sprendimo“ iniciatorių. Net Hitleris jį pavadino „žmogumi geležine širdimi“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *