Kategorijos
naujienos

Moteris neklausė kitų nuomonės ir ištekėjo už vėžiu sergančio vyro. Po kurio laiko nutiko tai, ką sunkiai galėjo paaiškinti net gydytojai

Rob Mooberry su savo būsima žmona Amanda susipažino dirbdami viename viešbutyje Las Vegase. Jaunuolių draugystė labai greitai peraugo į romantiškus jausmus, tačiau tada jiems buvo lemta atlaikyti stiprų likimo smūgį…

Rob pradėjo skųstis reguliariais pilvo skausmais, o praėjus vos metams nuo poros pažinties dienos, vyras numetė daugiau nei 20 kilogramų.

Vyras kreipėsi į daugybę medicinos specialistų, tačiau nei vienam jų nepavyko nustatyti tikslios diagnozės.

Po kurio laiko vienas chirurgas pasiūlė atlikti tiriamąją operaciją, kuri turėjo padėti nustatyti tikslią skausmo priežastį. Po operacijos Rob išgirdo labai liūdną diagnozę.

Chirurgas nustatė, kad vyras serga žarnyno vėžiu. Situaciją sunkino ir tai, kad vėžys jau buvo spėjęs išplisti ir į kitus organus.

Gydytojai negalėjo tiksliai atsakyti, kiek Robui liko laiko gyventi, tačiau tą akimirką vyras suprato, kad nebegalima daugiau švaistyti brangaus laiko.

“Pamenu, kaip vieną naktį gulėjau ligoninėje šalia Robo, o jis atsisuko į mane ir tyliai tarė: aš noriu tave vesti“ – pasakoja Amanda. “Iš karto atsakiau: o aš noriu tekėti už tavęs“.

Rob ir Amanda sumainė žiedus likus vos kelioms savaitėms iki radioterapijos pradžios.

Iš karto po vestuvių buvo pradėtas pirmasis gydymo kursas, tačiau jis nedavė jokių teigiamų rezultatų. Užuot tęsęs radioterapiją, Rob nusprendė šiek tiek pailsėti nuo tradicinio gydymo ir leisti kūnui išsivalyti.

“Robo gydymo metu aš jau buvau tapusi vegetare, todėl pasiūliau ir jam išbandyti vegetarizmą ar veganizmą. Jis sutiko“ – įvykius prisimena Amanda.

Žinoma, gydytojai nepritarė tokiam pasirinkimui, tačiau kiekvienas pacientas sprendžia pats.

Po kurio laiko Rob atvyko į ligoninę pasidaryti tyrimų, kurie parodė, kad net 80 proc. vėžio dingo. Praėjus dar metams vėžys visai atsitraukė.

Vyro istorija greitai išplito visame internete ir daugelis žmonių galvojo, kad vegetarizmas ir veganizmas padėjo įveikti mirtiną ligą.

Visgi tiek Rob, tiek gydytojai tvirtina, kad nėra jokių tyrimų įrodančių, kad mitybos pokyčiai gali padėti įveikti vėžį.

Šiandien vyras sako, kad nereikėtų laukti, kol susirgsi mirtina liga, kad pradėtum sveikai maitintis.

Po to, kai Rob įveikė vėžį, sutuoktiniai nusprendė susilaukti vaikų. To nepavyko padaryti natūraliu būdu, todėl pora pasinaudojo dirbtiniu apvaisinimu.

2016 m. pasaulį išvydo gražūs dvynukai.

“Šiandien net sunku suvokti, kad dar prieš kurį laiką viskas galėjo pasisukti kita linkme. Pasakysiu atvirai – meilė daro stebuklus“ – istoriją užbaigia Amanda.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *