Kategorijos
naujienos

Prieš 24 metus šis septintukas tapo pirmuoju, kuriam pavyko išgyventi. Taip jie atrodo šiandien

Iki 1997 metų McCaugheys buvo įprasta amerikiečių šeima. Tačiau būtent tais metais šeima tapo žinoma visame pasaulyje.

Tuo metu Bobbi ir Kenny McCaughey jau augino dukrą Mikaylą, tačiau svajojo apie gausesnę šeimą. Ko jie tikrai nesitikėjo, tai susilaukti septynių vaikų per vieną kartą…

Gydytojai perspėjo būsimus tėvus, kad toks nėštumas yra labai pavojingas tiek Bobbi, tiek vaikams, todėl pasiūlė atlikti selektyvų abortą.

Visgi Bobbi ir Kenny yra tikintys žmonės, todėl nusprendė neatsisakyti nei vieno mažylio. Sutuoktiniai tikėjo, kad jų saugumu pasirūpins Dievas.

1997 m. lapkričio 19 d. buvo perrašyta pasaulio istorija. De Moino ligoninėje moteris susilaukė keturių berniukų ir trijų mergaičių. Naujagimiai pasaulį išvydo devyniomis savaitėmis anksčiau, tačiau visiems pavyko išgyventi.

Mažyliams buvo duoti Kenny jaunesniojo, Nathan, Joel, Brandon, Alexis, Natalie, ir Kelsey vardai.

Per visą pasaulio istoriją tai buvo pirmasis septintukas, kuriam pavyko išgyventi. Nenuostabu, kad ši unikali istorija iš karto patraukė viso pasaulio dėmesį, o žurnalistai visais įmanomais būdais bandė gauti interviu iš tėvų.

Būtent viešumo dėka atsirado tūkstančiai geraširdžių žmonių, kurie norėjo padėti daugiavaikei šeimai. McCaugheys šeima gavo erdvius namus, mikroautobusą ir daugybę kūdikių daiktų.

Praėjus vieneriems metams septintukas pasirodė Opros Winfrey laidoje, o milijonai žiūrovų žavėjosi žavingais mažyliais. Tuo metu Bobbi ir Kenny pripažino, kad gyvenimas su tiek vaikų yra nelengvas, tačiau jie sulaukė didelės pagalbos iš artimųjų ir draugų.

Metai bėgo labai greitai, o šeima antrą kartą “Opros Winfrey šou“ pasirodė po 16 metų. Visi vaikai jau buvo paaugliai ir labai skyrėsi vienas nuo kito.

Prieš pat aštuonioliktą gimtadienį šeima pasirodė “TODAY“ laidoje. Septintukas jau baiginėjo mokyklą ir ruošėsi pradėti naują gyvenimo etapą.

Sunku patikėti, bet nuo septintukų gimimo praėjo jau kiek daugiau nei 24 metai.

Natalie, Kelsey, Nathan ir Joel tapo Hannibal-LaGrange universiteto studentais. Būtent šis universitetas pažadėjo septintukui nemokamas studijas, vos tik jie išvydo pasaulį.

Kenny jaunesnysis liko gimtajame mieste ir mokėsi statybos amato, o Brandon tapo kariškiu.

Vyresnioji septintuko sesuo Mikayla laimingai ištekėjo ir susilaukė sūnaus.

Visi vaikai pasirinko savo gyvenimo kelią, tačiau išliko itin artimi. Natalie viename interviu pasakojo: “Mus sieja ne tik giminystės ryšys.

Mes esame geriausi draugai! Galime tik padėkoti savo tėvams, kad padėjo mums užaugti gerais žmonėmis“.

Kokia unikali šeimos istorija!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *