Įdomybės

Iš seno autobuso moteris pasidarė patogų ir jaukų namelį ant ratų, kuriame yra viskas, ko reikia įprastam gyvenimui name

Per trejus metus senas autobusas buvo paverstas stilingu ir patogiu nameliu ant ratų.

Vieni savo svajonių būstą paveldi, kiti rūpestingai jį renkasi ir perka, tačiau pasitaiko ir aistringų žmonių, kurie unikalų būstą stato savo rankomis. Pastaruoju atveju kalbame apie kūrybingą amerikietę, kuri nusipirko seną autobusą, aprūpino jame viską, ko reikia patogiam klajoklio gyvenimui, ir suteikė jam žavingą išvaizdą.

Kūrybiškai įkvėpta Jessie Lipskin seną autobusą pavertė nuostabiu Greyhound RV.

Ši nuostabi istorija prasidėjo jaunai merginai Jessie Lipskin pažiūrėjus dokumentinį filmą „Šiukšlių karys“, kurio pagrindinė veikėja, įkvėpta aplinkosaugos idėjų, pastatė namą iš įprastų šiukšlių. Ekologiško architekto Michaelo Reynoldso keisto pasirodymo, kuriame laivai statomi iš atliekų ir perdirbtų medžiagų, gerbėja, sukūrė planą statyti tvarų alternatyvų namą.

Mobilaus namelio interjeras pagamintas vien iš natūralių medžiagų.

Jiems didelę įtaką padarė ir minimalizmo idėja, nes žmonėms nereikia tiek daug daiktų ir didelių namų. Taigi, skyrusi laiko atsikratyti visko, ko jai nereikia, ir sutalpinusi visus savo daiktus į vieną lagaminą, ji leidosi ieškoti tinkamos transporto priemonės platformos mažam namui statyti. Paieškojusi „eBay“, ji apsigyveno sename, išėjusiame į pensiją 1966 m. GMC autobuse.

Jessie Lipskin į pagalbą pasikvietė draugus ir pažįstamus.

Nuo tos dienos senąjį autobusą pradėjo paversti patogiu ir stilingu mažu namuku. Nuėmusi visus baldus ir apmušalus, Jessie pradėjo planuoti gyvenamąją erdvę, nes norėjo sukurti kuo paprastesnį ekologišką namą, kuriame būtų viskas, ko reikia keturiems žmonėms patogiai gyventi kartu.

Kurdama savo svajonių namus ji sugebėjo sukurti didelę svetainę, funkcionalią virtuvę, puikiai įrengtą vonios kambarį ir miegamąjį. Jie taip pat kruopščiai suplanavo ir suprojektavo keletą didelių saugojimo vietų, tokių kaip drabužinė ir vieta mini bibliotekai.

Mažo namelio išplanavimą ir apstatymą sukūrė pati Jessie Lipskin.

Šis unikalus virsmas užtruko dėl to, kad mergina neturėjo nei statybinių, nei staliaus darbų praktikos, o juo labiau santechnikos įgūdžių. Akivaizdu, kad kai kurių darbų ji pati atlikti negalėjo, todėl į pagalbą pasitelkė draugus ir pažįstamus, o kartais – net specialistus.

Protingai suplanavus, buvo sukurta daug vietos saugykloms.

Tačiau galiausiai ji pasiekė norimą efektą, kurį matote nuotraukose.

Interjero apdailoje naudota tik natūrali mediena ir perdirbtos bei restauruotos natūralios medžiagos.

Kadangi šio unikalaus mobiliojo namelio kūrėjas yra gamtos mylėtojas, vidaus apdailai naudotos tik aplinką tausojančios natūralios medžiagos. Apšiltinimui, apdailai ir daugybei detalių panaudotos perdirbtos medžiagos ir mediena, o energiją taupančios sistemos ir prietaisai buvo sumontuoti siekiant tausoti išteklius ir užtikrinti patogų gyvenimo būdą su minimaliu neigiamu poveikiu aplinkai.

Mažo namelio gyvenamasis namas yra papuoštas originaliais paveikslais ir nuotraukomis.

Siekdama suteikti ekologiškam nameliui ant ratų estetinį patrauklumą, Jessie įrengė gražias parketo grindis, o sienas išdažė baltai, kad erdvė būtų šviesesnė ir vizualiai patrauklesnė. Ji taip pat nusprendė nekeisti originalių autobuso langų, palikti juos tokius, kokie buvo, todėl saulės šviesa užliejo visą namą. Nakties apšvietimui, pasitelkus profesionalus, buvo sumontuota LED sistema, kuri skleidžia švelnią šviesą ir sukuria ramią bei jaukią atmosferą. Laisvai stovinčias sienas puošia paveikslai, kurie suteikia ryškų akcentą bendram namų dizainui.

Mažo namelio ant ratų virtuvėje yra viskas, ko reikia.

Dizaineriai ypatingą dėmesį skyrė funkcinių zonų išdėstymui. Pavyzdžiui, virtuvėje yra natūralaus medžio stalviršiai, orkaitė ir kaitlentė, energiją taupanti skalbimo mašina, šaldytuvas-šaldiklis, vandens šildytuvas, propano bakas. Žinoma, daugybė spintelių ir lentynų, skirtų maistui ir virtuvės reikmenims laikyti, buvo sumaniai ir racionaliai suprojektuotos, kad šioje vietoje būtų galima laisvai judėti.

Miegamasis „ekologiniame namelyje“ autobuso gale.

Miegamasis yra autobuso gale, yra aptakaus dizaino ir yra labai šviesus, nes autobuso langai uždengti tik storomis aksominėmis užuolaidomis.

Mini biblioteka yra gyvenamojo namelio miegamojoje zonoje.

Čia taip pat galite atsipalaiduoti patogioje dvigulėje lovoje su ortopediniu čiužiniu, o po juo yra daug vietos daiktams susidėti. Vietoj sienos prie lovos buvo sukurta mini biblioteka, kuri tarnauja kaip originali viso miegamojo puošmena.

Mažame namelyje ant ratų pavyko sukurti pilną vonios kambarį ir atskirą santechniką.

Maža mergaitė, kuri niekada nebuvo susidūrusi su tokia problema, Greyhound sugalvojo puikią autonominės kanalizacijos sistemos idėją. Panaudotas vanduo ir atliekos nuteka į didelę baką po autobuso grindimis, kurį galima ištuštinti tam skirtoje vietoje. Tai reiškia, kad namuose galėsite lengvai naudotis dušu, kriaukle ir tualetu, nes vanduo kaupiamas atskirame rezervuare, kuriame yra vandens šildytuvas ir visa reikalinga santechnika.

Rekomenduojami įrašai

20 tualetų, kuriuose norisi pabūti ilgiau ir pasigrožėti vaizdu

Pikantiškas Turinys

10 klaidų seriale „Kalmaro žaidimas“, kurių tikriausiai nepastebėjote

Pikantiškas Turinys

Profesionalus fotografas parodė, jog galima padaryti tobulas nuotraukas socialiniams tinklams bet kokioje aplinkoje

Pikantiškas Turinys