Kategorijos
naujienos

Jos vyras atsiunčia asmenukę iš viešbučio nepastebėjęs atspindžio veidrodyje. Tada mergina suprato, kad yra apgaudinėjama

Jeigu su partneriu negali būti kartu dėl atstumo, visada malonu, kai jis atsiunčia asmenukę, balso žinutę, bei primena, kad tavęs pasiilgo.

Deja, atsiradus atstumui, atsiranda ir negarbinga galimybė išduoti.

Šis vaikinas nesusimąstė apie detales, atsispindinčias veidrodyje, kai siuntė žmonai asmenukę.

Tada moteris suprato, jog yra apgaudinėjama.

Mergina pasidalino vaizdo įrašu „TikTok’e“. Ji pasakoja, jog vyras vakare po kazino liko miegoti viešbutyje ir prieš eidamas miegoti atsiuntė keletą asmenukių. Tačiau, pažiūrėjusi į jas, mergina pastebėjo detalę, atskleidusią jai vyro išdavytę. Ar Jūs matote?

Veidrodyje aiškiai matyti plaukų tiesinimo priemonė, kuri tikrai nereikalinga jos trumpaplaukiui vyrui. Vadinasi, jis nebuvo vienas viešbučio kambaryje, be to, tiesintuvo tikrai negalėjo naudoti ir koks nors jo draugas. Tada dar internautai pastebėjo, kad vyras buvo be vestuvinio žiedo.

Į platformą „TikTok“ įkeltas vaizdo įrašas surinko milijonus peržiūrų ir reakcijų. Visi stebėjosi šio vyro nerūpestingumu. Daug kas gyrė ryžtingą žmonos sprendimą. Tačiau intensyvus ginčas kilo ir suvokiant reikalo pradžią bei pabaigą.

Kai kurie teigia, kad daugelyje viešbučių vonios kambaryje yra plaukų tiesintuvai ir kai kurios pagrindinės grožio priemonės, todėl to nepakanka, kad būtų galima daryti išvadą, kad vyras turi romaną. Tuo tarpu pasigirdo prieštaravimas: „Tiems iš jūsų, kurie sako, kad viešbučiuose yra plaukų tiesintuvai, normalu sakyti, kad jie dažniausiai bus laikomi stalčiuje, tai kas juos išėmė, kad galėtų tuo naudotis?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *