Kategorijos
Įdomybės

Prieš 7 metus šios poros vestuvės sukrėtė pasaulį, o dabar jie gyvena taip

2015 metų rugsėjį jauna aktorė Natalja Shevel ištekėjo už Rusijos liaudies menininko Ivano Krasko, kuris yra 60 metų vyresnis. Vyrui buvo 85 metai, o mergaitei – 25). Ši santuoka buvo didžiulių apkalbų priežastis. Tačiau, praėjus tiek metų, pora vis dar kartu.

Tada pasklido gandai, kad Natalijai reikia tik Krasko pinigų ir gyvenamojo ploto Sankt Peterburge. Tuo pačiu paaiškėjo, kad visi aktoriaus apartamentai buvo atiduoti jo vaikams iš ankstesnių santuokų, o pora turėjo dalytis gyvenamuoju plotu su Ivano Ivanovičiaus uošve Margarita ir anūku Kirillu.

Tada Natalija netgi pasakė, kad ji su vyru net negali turėti vaikų ir net katės, nes jie neturi savo namų. Pora neturėjo vaikų, tačiau bent turėjo katę, pavadinta Clementine.

Viename savo interviu mergina prisipažino esanti tikinti, tačiau niekada netekėjo su Ivanu Ivanovičiumi. Ir viskas dėl to, kad abu sutuoktiniai buvo susituokę su kitais, o Natalija nelabai supranta, kokia yra šios apeigos esmė.

Natalija ne kartą yra sakiusi, kad jai nepaprastai sunku susidoroti su visu spaudimu, kuris jai kilo po vedybų su Krasko. Ji supranta, kad be didelio amžiaus skirtumo, svarbų vaidmenį turėjo ir vyro padėtis visuomenėje.

Merginai netrukdo, jog apie tai rašoma spaudoje, tačiau ją labai erzina, kai tenka skaityti tiesioginį melą. Ir tai, deja, pasitaiko labai dažnai.

Žiniasklaida reguliariai rašė apie įvairius merginos meilužius. Nuo vestuvių praėjo daugiau nei treji metai, Natalija nešioja žiedą ir vyro pavardę. Jie laimingi kartu, o likusiųjų nuomonė niekam neįdomi.

Verta paminėti, kad dėl vedybų su Krasko Natalija turėjo konfliktuoti su artimaisiais, ypač su motina, kuri pati užaugino mergaitę. Moteris net neatėjo į vestuves.

Dabar Natalija bando įrodyti save visur, kur tik gali: rašo poeziją, piešia paveikslus, vaidina teatre. Ji taip pat norėtų užsiimti labdaringu darbu, tačiau mergina supranta, kad negali plačiai padėti kitiems, nes pati dar nieko neturi.

Antrųjų vestuvių metinių dieną aktorė savo „Instagram“ tinkle paskelbė gražią nuotrauką su vyru, kurią pasirašė:

 „Dveji metai.. Taip greitai, jau visi dveji.. Aš visiems nesuprantantiems pasakysiu: aš irgi prieš 5 metus būčiau pasmerkus mūsų santykius… sąžiningai! Bet, taip nutiko ir tai tikra… Atsitiko nepaaiškinamas dalykas… Ar aš laiminga? Taip. Ar jis laimingas? Paklauskite jo. Mylėkite vienas kitą!”

Manau, kad daugelis kritikų ir „žinovų“ internete turi pasilikti savo nuomonę. Ši pora pasirinko, kai nusprendė būti kartu. Ir niekas neturi teisės jų smerkti, jau vien dėl to, kad yra suaugę ir žinojo, ką darė!

Jei perskaitę šią istoriją turite norą išreikšti save, galite tai padaryti komentaruose!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *