Kategorijos
naujienos

Vyras 40 metų kontroliavo žmonos išvaizdą, tačiau po jo mirties moteris padarė tai apie ką visą gyvenimą svajojo

Ar kada nors norėjote padaryti kažką, apie ką visada svajojote, bet kas nors visą laiką jus stabdė? Įsivaizduokite, kad tai tęsiasi daugiau nei 40 metų. Taip jautėsi Charlotte Guttenberg, turėdama nuslopinti savo meilę tatuiruotėms, nes jos vyrui jos nepatiko.

„Moteris neturėtų turėti tatuiruočių“– šiuos žodžius lyg mantrą kartojo Charlotte vyras, nors jis pats turėjo keletą tatuiruočių. Praėjus vos keleriems metams po vyro mirties, moteris nusprendė, kad pats laikas išmesti persekiojantį jo balsą iš galvos. Sugalvojusi, ką ypatingo galėtų padaryti sau per savo 57-ąjį gimtadienį, ji nusprendė, kad laikas pasidaryti tatuiruotę.

Pirmiausia ji pasirinko modelį su drugeliu ant krūtinės. Taip ji norėjo pasidžiaugti naujai atrasta laisve. Jos meilė tatuiruotėms vėl įsiplieskė. Todėl, praėjus 12 metų po pirmojo bandymo, tatuiruotės ją dengia nuo galvos iki kojų. Taigi Charlotte pateko į Guinness rekordų knygą kaip labiausiai tatuiruota senjorė.

“Aš galvoju apie save kaip apie vaikštančią meno galeriją”.

Taip Charlotte apibendrino savo tatuiruotes interviu Guinness knygai. Dabar 69 metų moters kūnas yra 91,5 procentų padengtas piešiniais. Tačiau tai ne tik estetika. Kiekviename interviu moteris pažymi:

“Kiekviena tatuiruotė man turi prasmę. Visi jos sudaro vieną istoriją”.

Šios aistros dėka 69 metų moteris susipažino su savo dabartiniu partneriu Charles Helmke. Pora susipažino, kai Charlotte darėsi dar vieną tatuiruotę. Kitaip nei jos velionis vyras, Charles myli ją ir jos tatuiruotes. Interviu jis prisiminė akimirką, kai jie susipažino:

“Vieną vakarą buvau tatuiruočių salone ir menininkai manęs paklausė, ar aš užsiėmęs. Jie sakė, kad daro didelę tatuiruotę ant moters kojos ir paklausė, ar galėčiau su ja pasikalbėti, kad atitraukčiau jos dėmesį nuo skausmo. Sutikau, tad dvi valandas laikiau ją už rankos ir kalbėjau apie nesąmones”.

JAV armijos veteranas puikiai išmano tatuiruotes. Pirmąjį padarė įstojęs į kariuomenę. Po 40 metų pertraukos savo kolekciją papildė naujais kūriniais. Dabar 77 metų vyras kūnas 93,75% padengtas tatuiruotėmis. Dėl to jis, kaip ir jo partnerė, sumušė Guinness rekordą labiausiai tatuiruotų senjorų kategorijoje.

Nepaisant to, kad abu jau stokoja vietos ant kūno, pora planuoja savo „meno galerijas“ praturtinti naujais darbais. Jie abu dabar skleidžia žinias apie šios rūšies meną ir skatina, kad tatuiruotės būtų labiau priimtinos. Pora dažnai pasirodo tatuiruočių meistrų suvažiavimuose ir konkursuose.

Charlotte mano, kad tatuiruotė yra „graži, senovinė meno forma ir kad pagarba kiekvienam žmogui turėtų apimti ir tai, kaip jis nori papuošti savo kūną“. Moters istorija nuostabi. Ji parodo, kiek vienas sprendimas, priimtas nepriklausomai nuo kitų žmonių nuomonės, gali pakeisti gyvenimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *