Kategorijos
Įdomybės

Šį vyrą atleido iš darbo dėl jo netinkamos išvaizdos dirbti su vaikais. Nepaisant to, jis ir toliau tęsia darbą su pradinukais

Sylvain Helaine iš Prancūzijos teigia, kad tatuiruotės jam kainavo darželio auklėtojo darbą. Tačiau jis nenusimena, nes ir toliau puikiai dirba su pradinukais nuo 6 metų.

Savo pedagogo karjerą Sylvian pradėjo dar gyvendamas Londone ir ten dirbdamas mokytoju privačioje mokykloje. Tačiau 27-erių vaikinas patyrė egzistencinę krizę ir iš jos kapstėsi tatuiruočių pagalba.

“Tatuiruotės – tai mano aistra” – sakė dabar jau 35-erių mokytojas, kurio kūną nuo galvos iki kojų dengia tatuiruotės. Viena paskutinių procedūrų, kurias atliko vyras, buvo chirurginis akių obuolių dažymas juoda spalva.

Grįžęs gyventi į Prancūziją, Sylvian dirbo darželio auklėtoju. Jam nekilo jokių problemų su vaikais – po pirmo susitikimo vaikai daugiau nekreipia dėmesio į vyro išvaizdą ir jų ji negąsdina. Tačiau vieną dieną 3-mečio berniuko, kuris buvo ne Sylvian grupėje, tėvai kreipėsi į darželio valdžią ir pareikalavo pašalinti auklėtoją iš pareigų.

Jie skundėsi tuo, kad jų sūnus sapnuoja košmarus apie tatuiruotą vyrą. Deja, tačiau administracija priėmė liūdną sprendimą ir vyras buvo perkeltas į pradinukų mokytojus. Jo auklėtiniai mato daugiau, nei tatuiruotą odą, todėl vyras tikisi, kad užaugę šie vaikai bus empatiški ir supras, kad egzistuoja daugybė įvairiai atrodančių žmonių.

“Galbūt užaugę jie bus mažiau rasistiški, mažiau homofobiški ir turės platesnes pažiūras” – tikisi vyras.  Nors Sylvian dar dirba modeliu, laisvalaikiu rengia pasirodymus komedijos klubuose – jo didžiausia aistra yra pedagogo darbas.

Sylvian interviu su britų televizija anglų kalba:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *