Kategorijos
Merginos

Ši mergina buvo vienintelė išgyvenusi avariją. Nepaisant neįgaliųjų vežimėlio, ji tapo modeliu ir fitneso trenere

Prieš 17 metų Šiaurės Kalifornijoje įvyko siaubinga avarija – du automobiliai susidūrė kaktomuša. Trys žmonės mirė iškart, o ketvirtą, 17-metę Tiffany Adams, ištiko koma. Pabudusi mergina sužinojo, kad jos draugai mirė dėl neblaivaus vairuotojo kaltės, kuris įsibėgėjo iki 200 kilometrų per valandą greičio ir nesuvaldė automobilio. Ji sužinojo, jog niekada nebe galės vaikščioti – kojos paralyžuotos.

Nepaisant taip susiklosčiusių skaudžių gyvenimo įvykių, Dabar Adams dirba modeliu, moko fitneso, reklamuoja sportinių drabužių prekės ženklus ir atrodo puikiai, o jos „Instagram“ įkvepia daugiau nei 145 tūkstančius žmonių.

Merginos gyvybei negrėsė pavojus. Praėjus pusantrų metų po avarijos, 2001 m. Vasario mėnesį, Tiffany jau grįžo į mokyklą, o vasarą su neįgaliojo vežimėliu važiavo laikyti stojamųjų egzaminų. Praėjus šešiems mėnesiams po avarijos, mergina ryžosi sėsti už vairo. Šiandien ji padeda atsigauti ir vaikams, kurie sveiksta po traumų.

Merginos judėjimo priemonė jai taip pat ir treniruočių pratimo įrankis – viename vaizdo įraše vietoj štangos Tiffany naudoja savo vežimėlį:

Mergina visada svajojo apie modelio karjerą ir net po avarijos siekė savo svajonės. Persikėlusi gyventi į Los Andželą, Tiffany pradėjo ieškoti agentūrų, bei pradėjo sportuoti, kad pasiektų tobulą figūrą. Praėjus metams ir pati pradėjo dirbti fitneso trenere. Savo naujiems klientams Tiffany sako: „Jeigu galiu aš, tai gali ir tu“.

Mergina kojų nejaučia jau 16 metų, tačiau vis nepraranda vilties, kad kažkada galės vaikščioti. Ji reguliariai naudoja metalines vaikštynes ir skaičiuoja mėnesius ir savaites nuo paskutinės dienos, kai galėjo žengti savomis kojomis.

Atrodo, Tiffany gyvena įprastą gyvenimą – yra populiari socialiniuose tinkluose, susitinka su draugais, daug fotografuojasi ir dalyvauja įvairiuose renginiuose, bei mėgsta madingai rengtis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *