Kategorijos
Įdomybės

Sutuoktiniams pavyko antrą kartą pagimdyti identiškus dvynukus

33-ejų Erin Kredo gyvena Luizianos valstijoje. Kai ji atliko ultragarso tyrimą, buvo apstulbinta naujienos, kurią jai pranešė gydytojas – jis pasakė, kad ji antrą kartą laukiasi monozigotinių dvynių.

„Kai gavau nuotrauką, nufotografavau ją ir nusiunčiau vyrui. Jis buvo taip pat apstulbęs kaip ir aš. Tiesa, iš pradžių, jis pagalvojo, jog tai sena mūsų sūnų nuotrauka, kad aš pokštauju, tačiau, kai pasakiau, jog tai mūsų vaikai, kurių laukiamės dabar, jis neteko žado”.

Kredo šeimos gydytojas taip pat buvo nustebęs. Daktaras sakė, kad pagal statistiką yra tik vienas iš 111 tūkst. tokių nėštumo atvejų. Pagal tai, jog kasmet tokiu būdu gimsta po 8 tūkst. naujagimių, galima paskaičiuoti, jog tai yra 1 toks kartas per 15 metų/

Sutuoktiniai ilgą laiką turėjo problemų, bandydami susilaukti vaikų. Jie bandė apie du metus, kol galiausiai pavyko susilaukti dviejų sūnų, kurie yra monozigotiniai dvyniai. Dar vienas toks pat nėštumas stipriai nustebino porą.

„Niekada nemanėme, jog turėsime 4 vaikus. Aš dar dabar apstulbusi tuo faktu, jog jau esame daugiavaikė šeima” – pasakojo mama.

Monozigotiniai dvyniai ateina į pasaulį 0,4% visų nėštumų.

Visą mėnesį mažylėmis teko džiaugtis tik tarp ligoninės sienų, kad šios priaugtų svorio, kadangi gimė 32 savaitę. Tėvai net nudažė jų nagus skirtingomis spalvomis, kad galėtų atskirti mergaites, kurios panašios kaip du vandens lašai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *