Kategorijos
Keistenybės

Keisčiausi žmonės, dirbantys modeliais

Šiomis dienomis visi seni modelių stereotipai yra sugriauti ir dažnai kompanijos ieško ryškius, įdomius bruožus turinčių žmonių savo produktams reklamuoti. Šie žmonės turi labai ypatingus savo išvaizdos bruožus, todėl pritraukė įvairių kompanijų dėmesį, bei sėkmingai dirba jose.

Caitin Stickels

Ši 29-erių metų mergina gimė su reta liga – katės akių sindromu. Tačiau, labai neįprasta, dažnai net gąsdinanti išvaizda nesutrukdė merginai siekti savo svajonių ir tapti modeliu.

Šis retas sindromas pasitaiko 1 iš 150 tūkst. žmonių pasaulyje. Tai chromosomų anomalija, kuri paveikia daugelį ir kitų kūno dalių.

Caitin yra pirmoji pasaulyje mergina, dirbanti modeliu su tokiu sindromu.

Ryškios ir stipriai paliečiančios merginos nuotraukos socialiniame „instagram” tinkle kalba pačios už save. Dažnai jose matoma didelė „pompastika”.

Pati mergina tiki, jog ateityje tokiems modeliams bus skiriama dar daugiau dėmesio, nes, žmonės, turintys genetinių sutrikimų, yra unikalūs ir įsimintini mados pasaulyje.

Caitin pataria visiems žmonėms, turintiems išvaizdos kompleksų dar labiau juos išryškinti ir siekti savo tikslų.

Moffy Gathorne Hardy – modelis žvairomis akimis

Keista, bet šios merginos raktas į sėkmę ir pripažinimą buvo žvairos akys. Vienos modelių agentūros agentė gražių veido bruožų merginą pastebėjo muzikos festivalyje, kai jai buvo vos 14.


Erica Erwin

Aukščiausias modelis pasaulyje. Jos ūgis 2,05 m.! 2011-aisiais mergina pateko į Gineso rekordų knygą kaip aukščiausias profesionalus modelis pasaulyje.

Madeline Stuart 

Pirmą kartą mados pasaulį sudrebino būdama 22-ejų, 2015-aisiais. Gimusi su dauno sindromu mergina svajojo apie darbo vietą greito maisto restorane, tačiau, likimas nustebino ją daug geresniu pasiūlymu. Šiandien ji viena išskirtiniausių ir garsiausių manekenių pasaulyje.

Rain Dove

Tai neutralus modelis – atsisakęs priklausyti kuriai nors lyčiai, turintis nestandartinę išvaizdą, kurios dėka ir pasiekė didžiules karjeros aukštumas. Aštrūs veido bruožai, didelis ūgis – 1,88 m, sportiška figūra ir trumpi plaukai yra jo/jos vizitinė kortelė.

Šis modelis nėra transseksualas ir neatliko jokių lyties keitimo operacijų. Būdama paaugle, ji dažnai sulaukdavo pašaipų iš bendraamžių, kurie pravardžiavo ją „berniuku”. Galiausiai, modelis visam pasauliui įrodė savo tiesą, jog lytis yra neegzistuojanti kategorija.

Chantelle Brown-Young

Chantelle nuo vaikystės serga baltme, arba vitiligo, – tai nepagydoma liga, pasireiškianti sutrikusia melanino, suteikiančio odai atspalvį, gamyba. Dėl šios ligos visas merginos kūnas ir veidas nusėtas baltomis dėmėmis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *