Kategorijos
Įdomybės

Ūkininkas savo laukuose rado seifą su keistu užrašu: „Gaukite prizą, jei galite jį atidaryti“

Ūkininkas nuėjo dirbti į lauką ir rado pievos viduryje stovintį seną seifą. Prie jo kažkas paliko keistą raštelį, žadėdamas ūkininkui prizą, jei jis galės atidaryti seifo dureles.

Kirkas Matsas savo laukuose, Barre, Niujorke, aptiko seifą. Jis nedelsdamas iškvietė valdžios struktūrų atstovus – kas žino, ką sugalvojo seifo savininkas. Anot Mattso, seifas sveria apie 300 kilogramų. 

Užraše rašoma: „Jei sugebėsite jį atidaryti, gausite mano prizą”. Bet apie seifo turinį nėra jokių užuominų, tikra paslaptis, – žurnalistams sakė ūkininkas. 

Jie bandė atidaryti seifą tiesiai laukuose su kūju. Tai nedavė jokių rezultatų, o bandymai išgraviruoti plieną rūgštimi buvo bevaisiai. Nepaisant amžiaus, seifas pasirodė esąs labai patikimas, be kodo jį atidaryti gali tik profesionalas. 

Todėl plieninė dėžė buvo nuvežta į patį ūkį ir kol kas palikta tvarte. Matsas netrukus dar kartą bandys atidaryti seifą, kurio viduje vis dar neaišku kas.

Seifo paslaptis jau domino vietos valdžios institucijas. Seifas galėjo būti rastas privačioje nuosavybėje, tačiau jo turinys bus atidžiai stebimas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *