Kategorijos
naujienos

Vyras sendaikčių išpardavime nusipirko sofą, tačiau negalėjo ant jos pamiegoti. Išardęs rado pinigų slėptuvę

Howardas Kirby visada gyveno taupiai, todėl, kai jam prireikė naujos sofos, jis nusprendė sendaikčių turguje nusipirkti naudotą. Atlikus keletą paieškų, sofa buvo rasta, tačiau pačią pirmąją naktį vyras pastebėjo, kad miegoti ant naujos sofos buvo visiškai nepatogu.

Po kelių dienų jis su dukra nusprendė jį šiek tiek pakoreguoti ją, o patekę už apmušalų, suprato, kad priežastis yra ne senas sofos amžius, o pinigų pluoštai, gulintys viduje improvizuotoje talpykloje.

Kai Howardas parsinešė sofą namo, jis nepaisė netolygaus paviršiaus šiurkštumo. Tačiau problema pasijuto jau pirmą vakarą: sofa pasirodė visiškai nepatogi.

Kai dukra atėjo aplankyti vyro, jis jai pasiskundė savo problema. Moteris nusprendė, kad jei problema kyla dėl pagalvėlių, išsikėlusių po apmušalais ar spyruoklėmis, tada jas galima ištaisyti paprasčiausiai užkišus ranką už apmušalo ir stumiant.

Meredith nusprendė pabandyti ir ėmė gilintis į apmušalą, bei plyšius tarp pagalvių.

Tačiau, vietoj spyruoklių ar putų gumos ji užčiupo kietą ryšulį. Po minutės jo rankose buvo pluoštas dolerių.

„Kai Meredith staiga pradėjo iš sofos traukti pinigų pluoštus, pamaniau, kad vis dar miegu“, – vėliau pastebėjo Howardas.

Visos sulankstytos pakuotės palaipsniui buvo išimtos iš sofos. Iš viso talpyklose buvusi suma siekė 40 tūkstančių dolerių.

Kitas būtų tiesiog pasilikęs pinigus sau, tačiau Kirbis nusprendė susirasti senąjį savininką ir papasakoti apie radinį. Paaiškėjo, kad pardavėjas sofą gavo iš savo senelio, kuris visą gyvenimą savo santaupas kaupė po čiužiniu.

Vaizdo įrašas:

Howardas nusprendė grąžinti visą sumą buvusiam sofos savininkui. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *