Kategorijos
Įdomybės

Vyras paliko žmoną su vaikais gyventi dideliame name, o pats įsikūrė savo paties įrengtoje „oloje”

Žiūrėdamas į mažas dureles gali pagalvoti, kad šioje vietoje gyvena mažas nykštukas. Tačiau, iš tikrųjų, tai visiškai įprasto ūgio amerikiečio gyvenamoji vieta.

Prieš 30 metų vyras pats savo rankomis įrengė šią olą. Šis projektas kainavo jam vos septyniasdešimt penkis dolerius.

Ir čia yra visi būtiniausi dalykai: šildymas, viryklė, tualetas, dviračių garažas ir net pirtis! Be abejo ir interneto ryšys.

Tai tada kokie trūkumai? Vienintelis jų, kaip įvardija Danas – drabužius turi skalbtis upėje. Tačiau, vyras dėl to nė kiek nepergyvena, jis pripratęs prie tokio gyvenimo būdo.

Kažkada vyras įsigijo šį žemės sklypą ir savo malonumui pastatė namus hobitams. Per visus metus gyvenimas čia atsieina itin pigiai.

Vyro darbo vieta yra netoliese esančios kapinės, kur jis prižiūri kapus. Sąskaitoms apmokėti reikia labai nedidelės sumos. Todėl vyrui pilnai užtenka pinigų ir maistui, bei sodo įrankiams ar kitiems daiktams.

Vyras nusprendė atitrūkti nuo civilizacijos, perskaitęs Harlando Hubbardo knygą „Payne Hollow“. Knygos herojus palieka triukšmingą miestą ir persikelia į mišką, gamtos prigimtį.

Tuo metu Price dirbo fotožurnalistu ir gyveno dideliame name Kentukyje. Jis paliko savo žmoną ir du vaikus.

Dabar vyras laimingas, jis visada norėjo gyventi kaip hobitas. Jam patinka supanti gamta, privatumas ir visiška ramybė nuo žmonių aplink.

Taip pat Danas „Hoboartist” pseudonimu parašė knygą „Mano maži namai“. Neseniai jis pardavė visas savo knygos kopijas.

Elektroninei knygos versijai, taip pat nupieštiems komiksams, vyras sukūrė svetainę moonlightchronicles.com, kurioje jis juos parduoda už penkis dolerius.

Išgarsėjus tokiu neįprastu gyvenimo būdu, žurnalistai ir kiti smalsuoliai pradėjo dažnai lankytis pas jį.

Vyras savo hobito namuose gyvena ne visus metus, o tik nuo gegužės iki spalio. Žiemą ten labai šalta. Todėl likusius metus jis praleidžia Havajuose, poilsiaudamas ir tyrinėdamas naujas vietas.

Daugiau galite pamatyti šiame video:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *