Kategorijos
Istorijos

Berniukas gimė su apsigimimu, dėl kurio jį visi vadino flamingu. Tačiau jis sulaukė pagalbos iš žinomo sportininko ir pasikeitė neatpažįstamai

Suaugę žmonės supranta, kad žmogaus vidus yra kur kas svarbesnis už išorę. Deja, bet be vaikams ir paaugliams tą kur kas sunkiau suprasti.

Aldrin gimė su deformuotomis kojomis, o aplinkinių žmonių tarpe jis buvo vadinamas flamingu. Mokyklos valdžia stengėsi apsaugoti berniuką nuo patyčių, tačiau šimtu procentų to tikrai nepavyko padaryti…

Aldrin gimė turėdamas įgimtą kelių išnirimą, dėl kurio jie lenkėsi priešinga kryptimi. Dėl šio reto apsigimimo berniukas niekada taip ir negalėjo atsistoti pilnu ūgiu. Aldrin jautė nuolatinį kojų skausmą, todėl buvo sunku net vaikščioti.

Be fizinio skausmo berniukui teko susidurti ir su žodinėmis patyčiomis. Klasiokai nuolat pabrėždavo, kad Aldrin kojos yra kaip flamingo. Nuolatinės patyčios sumenkino berniuko pasitikėjimą ir jis pradėjo jaustis niekam nereikalingu.

Vienuolikmečio berniuko situacija buvo labai liūdna, tačiau galiausiai jis sulaukė pagalbos. Vos tik gydytojai sužinojo apie liūdną Aldrin būklę. jie kreipėsi į amerikietiško futbolo žvaigždę Tim Tebow. Sportininką labai sujaudino berniuko istorija ir jis nusprendė su juo susitikti gyvai.

Prieš daugelį metų, berniukas panašus į Aldrin, visiems laikams pakeitė Tim gyvenimą.

Tim gimė Filipinuose, tačiau jį užaugino misionieriai. Jie šioje šalyje dirbo jau daugiau nei 30 metų, o kai Tim buvo paauglys, tėvai jį išsivežė į pirmą misionierių kelionę tolimoje šalyje.

Šios kelionės metu Tim susipažino su jaunu filipiniečiu Sherwin. Berniukas turėjo itin retą apsigimimą – jo kojos augo iš nugaros. Tai itin apsunkino Sherwin judėjimą.

Sportininką labai sujaudino Sherwin istorija ir jis nusprendė padėti likimo nuskriaustiems žmonėms. Tim Tebow sukūrė savo vardo fondą, kurio tikslas padėti vaikams visame pasaulyje.

Vos tik Tim išgirdo Aldrin istoriją, jis iš karto prisiminė Sherwin atvejį ir su kokiais sunkumais jam teko susidurti.

Po kurio laiko Aldrinui buvo atlikta kojų operacija, tačiau reabilitacija užtruko labai ilgai. Operacija turėjo būti atlikta kur kas anksčiau, tačiau geriau vėliau, nei niekada… Geriausių chirurgų komanda visiems laikams pakeitė jauno berniuko gyvenimą.

Atsigavęs po operacijos Aldrin pirmą kartą galėjo atsistoti ir normaliai vaikščioti. Pagaliau berniukui nebereikės kęsti patyčių ir jis galės gyventi įprasta gyvenimą. Tuo tarpu Aldrin mama jau nesitikėjo, kad sūnui bus atlikta operacija ir jis galės gyventi pilnavertį gyvenimą.

Koks nuostabus sportininko poelgis!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *