Kategorijos
Istorijos

Dauno sindromą turinti moksleivė neturėjo poros išleistuvių vakarui. Merginos mama nesulaikė ašarų pamačiusi, kas atvyko pas dukrą prieš pat šventę

Ben Moser ir Mary Lapkowicz tapo puikiais draugais, kai vaikystėje pradėjo lankyti tą pačią mokyklą. Didžiąją laiko dalį jie praleisdavo kartu, o Benui niekada nerūpėjo, kad Mary turi Dauno sindromą.

Mokykloje Ben stengdavosi įtraukti Mary į visas veiklas, kad ji nesijaustų atstumta.

Ketvirtoje klasėje Ben pažadėjo savo draugei, kad kartu su ja keliaus į mokyklos išleistuvių šventę.

Kartu jie mokėsi iki šeštos klasės, tačiau tada Mary persikėlė į kitą mokyklą. Laikui bėgant jų draugystė iširo, o pažadas kartu dalyvauti išleistuvių šventėje buvo užmirštas…

Atrodė, kad draugystė nutrūko visiems laikams, tačiau po 7 metų seni draugai ir vėl susitiko. Ben atstovavo mokyklos amerikietiško futbolo komandai, o ji kaip tik žaidė prieš Mary mokyklą.

Ben nepamiršo savo pažado ir pakvietė Mary kartu dalyvauti išleistuvių šventėje.

Mergina buvo neįtikėtinai laiminga sulaukusi kvietimo ir sutiko praleisti vakarą kartu su savo senu draugu.

Šventės dieną Ben atvyko į Mary namus, o merginos mama negalėjo sulaikyti ašarų.

“Pamenu, kaip ketvirtoje klasėje Ben davė pažadą dukrai, tačiau vėliau jų draugystė iširo… Jis to niekada nepamiršo… Negalėjau sulaikyti ašarų pamačiusi, kokia Mary buvo laiminga. Tai man grąžino tikėjimą žmonija“ – pasakoja moksleivės mama.

Ben ir Mary išleistuvių nuotraukos greitai apskriejo visą pasaulį, o žmonės žavėjosi nuostabiu vaikino poelgiu.

“Daugelis moksleivių stengdavosi laikytis atokiau nuo mano sesers… ir viskas tik dėl Dauno sindromo. Tačiau tik ne Ben. Jis visą laiką ja rūpinosi ir saugojo“ – pasakoja Mary brolis Tom Lapkowicz.

“Dar niekada gyvenime taip nesididžiavau savo sūnumi, kaip šiandien. Jis daug ką nuveikė futbolo ir beisbolo aikštelėse, mokykloje ir tiesiog gyvenime. Tačiau šiandien supratau, kad jis išaugo į vyrą, kuris turi didelę širdį. Benui svarbiausia, kad aplinkiniai žmonės jaustųsi laimingi ir mylimi“ – sako Lisa Troutman Moser.

Viso vakaro metu nuo Mary veido nedingo šypsena. Šią akimirką ji suprato, kad pasaulyje yra daugybė nuostabių ir mylinčių žmonių…

Ši istorija tik dar kartą patvirtina, kad pasaulyje nėra didesnio turto už tikrą draugystę…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *