Kategorijos
Istorijos

Dar būdami moksleiviais Jiedu susilaukė vaiko. Mergaitė su didžiule baime pasakė vaikinui, jog yra nėščia, bet jaunuolio poelgis nustebino visą pasaulį

Vaiko laukimas yra labai jaudinantis ir įdomus procesas. Visgi pasitaiko taip, kad nėštumas būna neplanuotas ir labai ankstyvame amžiuje…

Caitlin Fladager buvo vos 18 metų, kai ji sužinojo, jog laukiasi vaikučio. Kaip visą tai pranešti vaikinui Noah, ji tikrai nežinojo. Ji galvojo, kad tai tik išgąsdins vaikiną ir jis pabėgs nuo jos. Būtent tai kartojo ir merginos draugai, bei tėvai. Visi rekomendavo darytis abortą, kol dar nevėlu. Paauglė susidūrė su labai sunkiu sprendimu…

Viską gerai apmąsčiusi, mergina nusprendė pasakyti vaikinui apie nėštumą. Noah pradžioje buvo šokas ir mergina jau galvojo, kad vaikinas tiesiog ją paliks vieną, tačiau jis priklaupė ant kelio ir paprašė jos rankos.

Noah pasakė, kad jeigu Caitlin duos jam laiko, jis taps geriausiu tėčiu pasaulyje. Jie nusprendė atidėti savo vestuves, kol abu pabaigs mokyklą. Tiesa, vaikinas buvo dar jaunesnis už merginą, jam tuo metu buvo tik 17 metų.

Nuo to laiko prabėgo jau penkeri metai ir Noah ištesėjo savo pažadą. Jaunas vaikinas greitai suaugo ir tapo tikru vyru. Noah nuo pat pirmų akimirkų nepaleido savo dukrelės ir tapo šauniu tėvu.

Tarp dukros ir tėčio užsimezgė ypatingas ryšys ir jie negali vienas be kito.

Mama nė karto per visą šį laiką nesigailėjo savo sprendimo, kad nusprendė pagimdyti dukrytę. Dukra su tėčiu turi bendrą tradiciją: kartą per mėnesį jie eina į kavinukę ir mergaitė gali rinktis kokių tik nori saldumynų.

Prabėgus dviems metams po Arianos gimimo, pora susilaukė dar ir berniuko, vardu Džekas. Pora tik po antrojo vaiko nusprendė, kad jau laikas iškelti vestuves. Pora pripažino, kad per visus šiuos metus nebuvo pakankamai laiko, kad suorganizuoti tokią didelę šventę.

Štai taip gražiai ši pora ir vaikučiai atrodo dabar:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *