Kategorijos
Istorijos

Iš vaikino pradėjo šaipytis, kad šis draugauja su apkūnia mergina, tačiau tada įsikišo ji pati ir viskas baigėsi labai netikėtai

Manau visi sutiks, jog kiekvienas žmogus grožį supranta savaip. Vieniems patinka vienoki žmonės, kitiems kitokie. Net ir visuotiniai grožio standartai bėgant laikui keičiasi.

Melissa Gibson – mūsų naujienos herojė, kuri jau ilgą laiką draugauja su savo vaikinu Jonathan. Pora kartu šventė naujus metus ir pasidarė daugybę nuotraukų. Kai kurias nuotraukas mergina įkėlė į Instagram.

Labai greitai mergina buvo pradėta užgaulioti. Vieni panelę vadino storule, kiti įsakė keliauti į sporto salę ir niekada iš ten neišeiti. Kiti drąsiai teigė, kad mergina visiškai neverta vaikino.

“Žmonėms kažkodėl labai yra svarbu kitų žmonių santykiai. Niekas negali aiškinti ar mes turėtume susitikinėti, ar ne. Jis patinka man, o aš patinku jam. Mano figūra mus abu tenkina.

Čia ne joks fetišas ar dar kokia nesąmonė. Tai natūralu. Ūgis, svoris, religija, tautybė yra nesvarbu. Svarbu, kad žmonės vienas kitą mylėtų. Meilė – tai pagrindinis dalykas!“ Svarbiausia yra mylėti vienas kitą!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *