Kategorijos
Istorijos

Dėl kaimynės aimanų mergina niekaip negalėjo užmigti. Nežinodama kaip pasielgti, ji parašė raštelį ir pakišo po durimis. Ji nesitikėjo, jog sulauks atsakymo

Žmonės, gyvendami daugiabučiuose nuolatos girdi savo kaimynus dėl plonyčių sienų. Tad, gali atsirasti problemų su privatumu.

Būtent taip nutiko vienai devyniolikmetei merginai, kuri negalėjo užmigti dėl to, nes kaimynai už sienos „išdykavo” ir kaimynė skleidė garsias aimanas.

Tokioje situacijoje, nelabai ir žinai, kaip elgtis, nes belstis būtų nepatogu, kumščiuoti į sieną taip pat atrodo kvaila. Tad, studentė sugalvojo parašyti žinutę ant lapo ir pakišti po kaimynų durimis.

Tačiau, Jenna Levine nesitikėjo, jog sulauks atsakymo!

Laiške mergina parašė:

„Labas, kaimyne,

Prašau mylėtis šiek tiek tyliau. Norėčiau ramiai užmigti ir negalvoti apie tai, kokia vieniša esu.. Mylėkitės kiek tik norite, tik prašau, darykite tai tyliau. Ačiū!”

Po kiek laiko Jenna išgirdo beldimą į duris, tačiau, atidarius, prie jų buvo tik paliktas atsakomasis laiškas, bei šalia jo padėtas šokoladas.

Mergina nesitikėjo, jog sulauks atsakomojo laiško su tokiu turiniu.

„Brangi kaimyne, Labai atsiprašau. Aš nė nežinojau, kad viskas taip girdisi. Noriu padėkoti tau už pranešimą. Tikrai pabandysiu sumažinti skleidžiamus garsus. O tu nesijaudink dėl to, kad šiuo metu neturi antrosios pusės. Tinkamas žmogus ateis į tavo gyvenimą, kai tam bus laikas. Aš buvau vieniša 18 metų.

Dar kartą labai atsiprašau.

Kambarys 338″

Taip buvo išspręsta problema.

Šiomis nuotraukomis Jenna pasidalino socialiniuose tinkluose. Jie iškart sulaukė šimtų tūkstančių reakcijų.

Smagu, kad tokias situacijas žmonės sugeba išspręsti taikiai ir su humoro jausmu!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *